Małgorzata Łukaszewicz

językoznawca, trener, coach

W swojej pracy z klientami specjalizuję się w obszarach: planowania i współpracy z emocjami, budowania pozytywnej relacji z sobą, kreowania tożsamości, budowania postawy pewności siebie i asertywności, coachingu osobistym i zawodowym, nadawaniu kierunku w życiu zawodowym i efektywniejszym zarządzaniu sobą w czasie. W swojej pracy łączę wiedzę z zakresu językoznawstwa, psychologii języka, filozofii, psychologii i neurobiologii.

Obecnie tworzę innowacyjne modele do dynamicznego i całościowego rozwoju ludzi i firm. Prowadzę coachingi indywidualne, szkolenia dla przedsiębiorstw oraz szkolenia otwarte z biznesu.

Jestem lingwistką, specjalistką i praktykiem komunikacji i rozwoju osobistego. Ukończyłam Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz jestem Certyfikowanym przez The Society of Neuro-Linguistic Programming Praktykiem i Mistrzem Sztuki NLP, Trenerką i Coachem Akademii Sztuki NLP Infinity Power International. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam w międzynarodowych przedsiębiorstwach o wielkiej różnorodności kulturowej w Polsce i w Norwegii. Praktyczne umiejętności językoznawcy wzbogacałam w pracy dziennikarza, nauczyciela – tutora oraz koordynatora projektów.

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami
lub wyślij wiadomość

Zadzwoń

Napisz