Jolanta Wasilewska

coach, filozof i trener biznesu

Zmieniając percepcję ludzi na ich przeszłość, pomagam im przeorganizować jej postrzeganie tak, aby służyła im w teraźniejszości i przyszłości.

Coachingiem bazującym na technikach NLP zajęłam się 20 lat temu po zmianie, jakiej sama doświadczyłam i po tym, jak z chęci otrzymania takich samych efektów zaczęły się zgłaszać do mnie kolejne osoby. Zaczęłam pogłębiać moją wiedzę szkoląc się u najlepszych na świecie prekursorów NLP oraz podczas studiów filozoficznych. Na bazie zdobytego doświadczenia stworzyłam własne systemowe rozwiązania bazujące na strukturach języka. Narzędzia te pozwalają moim klientom odkryć pełnię ich możliwości, odbudować poczucie pewności w działaniu, określić życiowe cele, uporządkować relacje zawodowe i prywatne, a w konsekwencji cieszyć się sukcesem zawodowym i prywatnym spełnieniem. Zajmuję się zarówno coachingiem indywidualnym, biznesowym, jak i coachingiem par. Z moimi klientami odkrywamy i rozwijamy ich osobiste strategie sukcesu.

Przez ostatnich 15 lat swoją wiedzę przekazywałam również przedsiębiorstwom, strat-upom, korporacjom, budując długofalowe sukcesy organizacji. Uważam, że komunikacja jest wielką sztuką, która decyduje o sukcesie lub porażce danej organizacji. Jako trener biznesu przyczyniam się do tworzenia dobrych, rozwojowych środowisk pracy i ich większego, moralnego wpływu na rynek.

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami
lub wyślij wiadomość

Zadzwoń

Napisz

    * pole wymagane

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych - link