Anna Modrzewska

psycholog międzykulturowy, trener i coach

Jestem psychologiem międzykulturowym, trenerem biznesu, coachem w Infinity Power International, specjalistką zarządzania marką poprzez wizję, misję i wartości. Ukończyłam Uniwersytet Humanistyczny SWPS w Warszawie oraz Stanford Graduate School of Business. Swoją wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu budowałam we współpracy z menedżerami w Polsce i zagranicą, oraz podczas badań, które przeprowadzałam w Chinach. Prowadzę szkolenia i coachingi menedżerskie dla korporacji oraz małych i średnich przedsiębiorstw, a także szkolenia otwarte z zakresu Neurolingwistycznego Programowania w Akademi Sukcesu Infinity Power International.

Podczas szkoleń oraz coachingów pracuję na założeniach, że zostaliśmy stworzeni, by się rozwijać i doskonalić oraz aby osiągać sukcesy. W swojej pracy z ciekawością, profesjonalizmem, odpowiedzialnością i rzetelnością towarzyszę wszystkim uczestnikom szkoleń oraz klientom indywidualnym w drodze do odkrycia i wykorzystania ich potencjału. Pomagam w zgłębianiu unikalnej „matrycy sukcesu”, która jest drogą i sposobem do realizacji celów każdego z nas. Hołduję zasadzie, że wszyscy, bez względu na to, czym aktualnie się zajmujemy, możemy uczynić z życia sztukę i tworzyć pasma swoich własnych sukcesów.

 

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami
lub wyślij wiadomość

Zadzwoń

Napisz

    * pole wymagane

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych - link