Świadomie realizuję ważne dla mnie wartości

Odważnie wyrażam własne opinie

Komunikuję się w elegancki sposób

Buduję dobre relacje

„Asertywność to taka postawa, że bez Twojego pozwolenia nikt nie może sprawić, że poczujesz się gorszy.”

Eleanor Roosevelt, była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych

Opis szkolenia


Wiele osób potrzebuje „być bardziej asertywnym”, ale co to właściwie znaczy? Czym jest asertywność i czy można się jej nauczyć?
 
Asertywność jest często rozumiana jako umiejętność odmawiania i mówienia komuś „NIE”. Jest to jednak dużo głębszy proces wewnętrzny człowieka, na który przede wszystkim składa się świadomość własnych wartości i sposobów ich realizowania.
 
Asertywność to postawa, która pozwala mi odważnie wyrażać własne zdanie, z równoczesnym poszanowaniem opinii drugiej osoby, i z większą pewnością realizować swoje cele. Taka postawa pomaga mi również unikać wchodzenia w rolę ofiary, kata czy wybawcy i nie wdawać się w konflikty. Kształtuje i wzmacnia wysoką samoocenę, która nigdy nie pozwoli mi się poczuć gorszym od innych.
 
Podczas tego warsztatu zgłębiamy mechanizmy i zachowania, które budują postawę asertywną, zwiększamy świadomość własnych wartości, z których wynika pewność w działaniu i wewnętrzna motywacja. Przestajemy mieć poczucie, że „nie potrafimy komuś odmówić”, a stajemy się równymi partnerami w rozmowie. Jednak najczęściej mamy poczucie przewagi w dyskusji, negocjacjach, rozmowie i budowaniu dobrych relacji.

Dla kogo?


Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zwiększyć swoją pewność w działaniu, „pewność siebie”, „wiarę w siebie” oraz pogłębić swoją wiedzę na temat zachowań człowieka. Ze szkolenia skorzystają również osoby, które pragną przenieść swoją komunikację na wyższy poziom i w bardziej elegancki sposób wyrażać swoje opinie oraz prowadzić dyskusje, w których strony mogą się ze sobą nie zgadzać, ale wyrażają się do siebie z szacunkiem i są partnerami w rozmowie.

Cena


Cena standardowa

500 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Cena promocyjna

250 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Miejsce


Biuro Infinity Power International,
ul. Rakowiecka 41/15 02-251 Warszawa

Ramowy program kursu


 • Asertywność - czym jest i jak ją realizować w życiu,
 • Jak unikać przyjmowania postawy uległej, agresywnej i manipulacyjnej,
 • Wartości osobiste - czym są i jaki mają wpływ na naszą motywację i asertywną postawę,
 • Wyłonienie osobistych wartości i dookreślenie sposobów ich realizacji,
 • Komunikacja, która wyraża szacunek do modelu świata drugiej osoby i równocześnie pozwala mi wyrazić własną opinię.

Trenerzy prowadzący


Klaudia Głowacka

antropolog kulturowy, psycholog biznesu, trener, coach

Absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, Certyfikowany Trener i Coach metody Neurolingwistycznego Programowania.
 
Zajmuje się budowaniem Marek Dobrego Wpływu – marek osobistych i firmowych. Pomaga Klientom ukierunkować się zawodowo, a także zaplanować i przyspieszyć realizację ich kariery. Wspiera rozwój przedsiębiorstw, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości, pomaga tworzyć rozwojowe kultury organizacji, a także opracowuje odpowiednią komunikację wewnętrzną i zewnętrzną (w tym również komunikację wizualną), które w dużej mierze decydują o sukcesie organizacji. Prowadzi szkolenia zamknięte dla firm, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte w ramach Akademii Sukcesu Infinity Power International. Podczas warsztatów rozwija umiejętności miękkie uczestników takie jak: komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, komunikacja marketingowa, umiejętności prezentowania produktów i usług, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, budowanie pewności w działaniu, planowania kariery, współpracy z emocjami, czy umiejętności przywódcze. Wierzy, że każdy człowiek jest pewną ideą, zamysłem w świecie i niezrealizowanie tego zamysłu jest pewnego rodzaju stratą dla świata i dla niego samego, dlatego chętnie pomaga Klientom odkryć ich „ideę”, którą chcą poprzez swoją MARKĘ zrealizować w świecie.

Dowiedz się więcej

Forma kursu


Szkolenie prowadzimy metodami aktywizującymi (20% teorii i 80% praktyki).

Zapisz się na kurs!

1 moduł, 2 dni szkoleniowe


Zgłoś chęć udziału w kursie

Sprawdź i zapisz się!

  Zapisz się na kurs!

  Mogą zainteresować Cię także:

  Cele – jak je skutecznie realizować?

  Najbliższe szkolenie:

  Zgłoś chęć udziału w kursie

  Cena kursu:

  500 zł

  250 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Wymarzona kariera

  Najbliższe szkolenie:

  Zgłoś chęć udziału w kursie

  Cena kursu:

  3 900 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Wpływanie na innych: komunikacja

  Najbliższe szkolenie:

  30.04.2021 Warszawa

  Cena kursu:

  3 500 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Praktyk Neurolingwistycznego Programowania

  Najbliższe szkolenie:

  28.05.2021, Warszawa

  Cena kursu:

  5 200 zł

  Sprawdź i zapisz się!