Poznaję swoją strategię celu

Działam bardziej efektywnie

Prawidłowo określam cele i rezultaty

Wzbudzam długofalową motywację

„Żyjemy w świecie spełnionych marzeń, wszystko, co nas otacza, było kiedyś czyimś marzeniem. Co zrobić, aby nie zatrzymać się na marzeniach, a zrealizować swoje marzenia, które staną się przeszłością?”

Opis szkolenia


Zapewne prawie każdy z nas spotkał się z twierdzeniem, że „w życiu muszę mieć cel”. Mieć cel, a go realizować z sukcesem, to dwa różne aspekty dotyczące tego samego tematu. W związku z tym jedną z kluczowych umiejętności, która decyduje o tym, czy realizuję moje cele – osiągam sukces czy porażkę w swojej karierze i życiu prywatnym – jest umiejętność dookreślania celów i planowanie ich realizacji.
 
W karierze i w życiu prywatnym zdarzają się również sytuacje, w których osiągam sukces, a czasem nie osiągam mojego celu za pierwszym razem. Co zrobić w takiej sytuacji i jak ją zamienić w sukces? W jaki więc sposób udaje mi się zrealizować jedne cele z sukcesami, a inne nie? Na czym polega fenomen wyznaczania swoich celów tak, że z łatwością je osiągam? Jak potrzebuję wyznaczać sobie cele oraz plan do ich realizacji tak, aby przestały być tylko w sferze marzeń?
 
Dlatego umiejętność określania celów jest bezcenna, ponieważ przyspiesza osiąganie sukcesów prywatnych i zawodowych. Każdy z nas potrzebuje wiedzieć, jak prawidłowo określać cele, by uzyskiwać więcej w krótszym czasie, oraz jak uruchamiać własną zwiększoną motywację wewnętrzną, by zawsze kończyć z sukcesem wyznaczony cel.
 
Bycie człowiekiem sukcesu to kwestia celowego działania – praca na celach krótko- i długoterminowych, jak również znajomość własnej strategii celu, aby jak najczęściej osiągać sukces, gdy się czegoś podejmuję.

Dla kogo?


Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które myślały do tej pory, że osiągnęły zbyt mało w swoim życiu i teraz pragną szybciej i w krótszym czasie zrealizować to, co jest dla nich ważne. Dla tych, którzy chcą znacznie poprawić swoją skuteczność w osiąganiu sukcesów zawodowych i prywatnych. Potrzebują zwiększyć swoje wyniki w pracy. Dla tych, którzy bardziej chcą rozumieć siebie i swoje mechanizmy motywacyjne. Dla osób, które mają poczucie, że nie wierzą już we własne możliwości i potrzebują nadać nowy kierunek swoim działaniom. I również dla tych, którzy stracili z oczu swój cel lub nie wiedzą do końca, po co go mają wyznaczać i realizować.

Cena


Cena standardowa

500 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Cena promocyjna

250 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Miejsce


Biuro Infinity Power International,
al. Jerozolimskie 99/8, 02-001 Warszawa

Ramowy program kursu


 • Czym jest cel dla umysłu,
 • Jaka jest różnica pomiędzy celem, a rezultatem,
 • Wpływ i rola języka w osiąganiu celów,
 • Jak połączyć rezultaty działań z celem,
 • Techniki poprawnie sformułowanego celu,
 • Dlaczego należy planować cele w krokach,
 • Planowanie celów na linii czasu,
 • Przewidywanie konsekwencji wynikających z realizacji, bądź zaniechania realizacji
 

Trenerzy prowadzący


Anna Modrzewska

psycholog międzykulturowy, trener i coach

Psycholog międzykulturowy, trener i coach, specjalista i praktyk rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych. Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Swoją wiedzę i doświadczenie budowała zarówno w oparciu o psychologię ogólną, jak i specjalizację w ramach kierunku – studiów Azjatyckich – Chiny i Azja Wschodnia. Umiejętności praktyczne zdobyła m.in. w czasie ponad półrocznego pobytu w Chinach, podczas którego poszerzała swoje kompetencje psychologa międzykulturowego. Obecnie współtworzy programy dla zespołu profesjonalnych coachów i trenerów Akademii Sztuki NLP Infinity Power International. Prowadzi szkolenia dla korporacji, przedsiębiorstw, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte. Zajmuje się takimi obszarami jak: indywidualna strategia sukcesu, budowanie wizji, zarządzanie sobą w trudnych sytuacjach, komunikacja w zarządzaniu zespołem, umiejętności przywódcze, coaching menadżerski, autoprezentacja i prezentacje biznesowe, komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, budowanie pewności siebie, planowanie i zarządzanie emocjami, efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie, nadawanie kierunku swojemu życiu zawodowemu, karierze i awansowi.
 
Podczas swoich szkoleń oraz coachingów pracuje na następujących założeniach: zostaliśmy stworzeni, by się rozwijać i doskonalić oraz aby osiągać sukcesy. Wierzy też, że każdy człowiek, niezależnie od miejsca, w którym się urodził, języka czy narodowości, posiada wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kanał ekspresji, poprzez który ujawnia i manifestuje swój potencjał – samego siebie. W swojej pracy z ciekawością, profesjonalizmem, odpowiedzialnością i rzetelnością towarzyszy wszystkim uczestnikom szkoleń oraz klientom indywidualnym w drodze do odkrycia i wykorzystania tego potencjału. Pomaga w zgłębianiu unikalnej „matrycy sukcesu”, która jest drogą i sposobem do realizacji celów każdego z nas. Hołduje zasadzie, że wszyscy, bez względu na to, czym aktualnie się zajmujemy, możemy uczynić z życia sztukę i tworzyć pasma swoich własnych sukcesów.

Dowiedz się więcej

Forma kursu


Szkolenie prowadzimy metodami aktywizującymi (20% teorii, 80% praktyki).

Zapisz się na kurs!

1 moduł, 2 dni szkoleniowe


Zgłoś chęć udziału w kursie

Sprawdź i zapisz się!

  Zapisz się na kurs!

  Mogą zainteresować Cię także:

  Wyrażanie asertywnej postawy

  Najbliższe szkolenie:

  Zgłoś chęć udziału w kursie

  Cena kursu:

  500 zł

  250 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Praktyk Neurolingwistycznego Programowania

  Najbliższe szkolenie:

  28.05.2021, Warszawa

  Cena kursu:

  5 200 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Wymarzona kariera

  Najbliższe szkolenie:

  Zgłoś chęć udziału w kursie

  Cena kursu:

  3 900 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Wymarzona kariera – dla młodzieży

  Najbliższe szkolenie:

  26.03.2021, Warszawa

  Cena kursu:

  3 900 zł

  Sprawdź i zapisz się!