Myślę o sobie w wielkim formacie

Rozwijam umiejętności wizualizacji celu

Moje myśli pracują na mój sukces

Zwiększam swoją motywację do robienia wielkich rzeczy

„To prawda, to, co jest za nami, to, co przed nami, to zaiste nic wobec tego, co jest w nas.”

Ralph Waldo Emerson

Opis szkolenia


O sukcesie napisano tysiące książek, poradników i rzeczywiście wiele z nich dobrze opisuje główne wskazówki, jak go osiągnąć. Jednak cała ta wiedza dotyczy zasad działania i zachowań zewnętrznych, które są jedynie niewielką częścią klucza do sukcesu.
 
Jako trener wiele lat studiowałam biografie ludzi sukcesu, by wykorzystać tę wiedzę w mojej pracy z klientami, i okazało się, że zastosowanie tych zasad to był dopiero wierzchołek góry lodowej. W związku z tym szukałam ludzi, którzy osiągnęli wyjątkowo duży sukces, by dowiedzieć się, czego jeszcze brakuje do tego klucza sukcesu. Prowadziłam z nimi rozmowy, zadawałam pytania i analizowałam, jak oni to zrobili. To, co odkryłam, było dla mnie zaskakujące! Oprócz zachowań zewnętrznych podporządkowanych tym zasadom, zauważyłam u nich coś, co nazwałam bogatym światem wewnętrznych przeżyć, czyli pewien określony sposób, w jaki kierują swoim umysłem. Tworzą specyficzne konstrukty myślowe, prowadzą wewnętrzne dialogi, negocjacje, kłócą się w głowie i zadają sobie pytania w pewien charakterystyczny sposób.
 
Przebadałam tak około 70 osób, które osiągnęły ogromne sukcesy zawodowe, i okazało się, że każda z nich posługuje się wieloma różnymi schematami dotyczącymi procesów wewnętrznych, ale jest 21 elementów, które ich wszystkich łączą. Ci ludzie nie dopasowują się do świata, tylko robią tak, że dopasowują świat do siebie i swoich celów. Robią to najpierw poprzez konkretne procesy wewnętrzne, które potem przekładają na działania zewnętrzne, i zawsze osiągają sukces! Tworzą pewien specyficzny system myślenia i działania, będący dla nich całą filozofią życia, której podporządkowują wszystkie swoje wybory. Koncepcje, narzędzia i techniki, które poznajesz na tym warsztacie, oznaczają uczenie się z doświadczenia innych ludzi i jest to praktyczna, szybka droga rozwoju, ponieważ uczenie się wszystkiego z własnego doświadczenia może być frustrujące, czasochłonne i kosztowne. A wspaniała wiadomość jest taka, że tego systemu można się nauczyć i można go zastosować do osiągania własnych celów.
 
Ten kurs jest pełen strategii, poprzez które możesz osiągać swoje sukcesy w wybranym przez siebie obszarze. Ten kurs pomoże Ci wykorzystać wszystkie siły życiowe, które będą pracować na Twój sukces. Ten kurs to również początek końca negatywnego myślenia, negatywnego działania, koniec defetyzmu i zwątpienia, koniec zadowalania się byle czym, czymkolwiek, czymś mniejszym niż zasługujesz i możesz uzyskać. Koniec ulegania wpływom ludzi małego formatu, którzy stanowią ofertę przeciętniaków. Krótko mówiąc, jest to dla Ciebie koniec minimalizmu.

Dla kogo?


Kurs przeznaczony jest dla osób poważnie myślących o swojej karierze życiowej, które są głodne sukcesu, marzą o czymś więcej niż przeciętność. Wiedza i narzędzia z tego kursu już dawno wyszły z fazy eksperymentalnej, a ludzie, którzy używali nieświadomie tej wiedzy, nadal osiągają potężne sukcesy.

Cena


Płatność jednorazowa z góry:

29 000 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Płatność w 12 transzach, przed każdym modułem:

12 x 3 075 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Miejsce


Biuro Infinity Power International,
al. Jerozolimskie 99/8, 02-001 Warszawa

Ramowy program kursu


Fundamentalna płaszczyzna związana z naszym wewnętrznym światem i naszym najpotężniejszym narzędziem do realizacji osobistych osiągnięć.
 • Praca na tej płaszczyźnie to odpowiedź na pytanie: jak lepiej wykorzystać swój umysł, aby zaprowadził Cię tam, gdzie Ty chcesz! Właśnie ten wewnętrzny świat jest dla nas najpotężniejszą motywacją do działania.

Ta płaszczyzna zawiera w sobie 21 elementów, na które składają się między innymi:
 • rozwijanie talentu wychodzenia poza mały świat – wizualizacje,
 • wykorzystanie zmysłów do budowania wielkiego świata – najpierw w umyśle,
 • misja przekraczająca jednostkową tożsamość,
 • tworzenie konstruktów swoich pomysłów w wybranym przez siebie systemie reprezentacji,
 • pętle sprzężenia zwrotnego między abstraktem a konkretem,
 • indywidualne modele myślenia, które upraszczają rzeczywistość,
 • umiejętność zadawania sobie pytań,
 • sztuka konstrukcji pytań do siebie.

Druga płaszczyzna dotyczy zasad i zachowań zewnętrznych, takich jak m.in.:
 • cel nadrzędny,
 • samodyscyplina,
 • samokontrola,
 • zarządzanie finansami (oszczędzanie),
 • postawa pewności.

Trenerzy prowadzący


Jolanta Wasilewska

trener biznesu i coach

Trener biznesu i coach, od 15 lat pomaga rozwijać przedsiębiorstwa, start-upy, korporacje. Buduje długofalowe SUKCESY organizacji, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości. W korporacjach przekłada wizję globalną na rynek lokalny, uwzględniając kontekst historyczny danego kraju. Tworzy systemy komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy, które w dużej mierze decydują o jej sukcesie. Współtworzy strategie biznesowe nadające kierunek rozwoju i szybki wzrost przedsiębiorstwa. Uważa, że komunikacja jest WIELKĄ SZTUKĄ, która decyduje o sukcesie lub porażce danej organizacji. Jest też przekonana, że każda firma, która chce mieć duże znaczenie na rynku regionalnym czy globalnym, musi odkryć swoje powołanie i swoją służebność dla ludzi i świata, czyli poznać szerszy kontekst swojego działania, PO CO powstała. Jako trener biznesu swoim działaniem przyczynia się do tworzenia dobrych, rozwojowych środowisk pracy i ich większego, moralnego wpływu na rynek.

Dowiedz się więcej

Forma kursu


Kurs rozpoczyna się testem diagnozującym w skali procentowej stan obecny każdej umiejętności, którą rozwijamy podczas kursu, i kończy się tym samym testem, gdzie w każdej rubryce ma znaleźć się wynik między 80% a 100%. Kurs odbywa się w formie warsztatów, podczas których 20% stanowi teoria, a 80% ćwiczenia w parach. Każda para ma swojego trenera, który kontroluje i wspiera cały proces ćwiczeń.

Zapisz się na kurs!

12 modułów, 24 dni szkoleniowe


Zgłoś chęć udziału w kursie

Sprawdź i zapisz się!

  Zapisz się na kurs!

  Mogą zainteresować Cię także:

  Wpływanie na innych: komunikacja

  Najbliższe szkolenie:

  30.04.2021 Warszawa

  Cena kursu:

  3 500 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Wymarzona kariera

  Najbliższe szkolenie:

  Zgłoś chęć udziału w kursie

  Cena kursu:

  3 900 zł

  Sprawdź i zapisz się!