Biorę odpowiedzialność za swoją dobrą przyszłość

Wiem, kim chcę się stać i co muszę zrobić, aby to osiągnąć

Zdecydowanie efektywniej wykorzystuję swój czas

Zwiększam swoją motywację do działania

„Jedyną osobą, którą jest Ci przeznaczone się stać, jest ta, którą zdecydujesz się być.”

Ralph Waldo Emerson

Opis szkolenia


Okres liceum i pierwsze lata studiów to często czas decyzji i odpowiadania sobie na kluczowe pytania: co tak naprawdę chcę w życiu robić? jaki kierunek studiów wybrać?, a jeśli już studiuję, to być może pojawia się pytanie: czy ten kierunek jest dla mnie odpowiedni? i co będę robić po studiach?

Czy to jest w ogóle możliwe, żeby w tym wieku określić, co będę robić w przyszłości?

Tak! Jest to możliwe, a nawet konieczne, jeśli zależy mi na tym, aby przestać bać się o swoją przyszłość, polegać na okolicznościach zewnętrznych i realizować pomysły innych, a stać się kreatorem swojego dobrego życia i zrealizować naprawdę wielką karierę.

Określenie kierunku swojego rozwoju zawodowego już na początku drogi znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie, nadaje życiu sens, pobudza motywację do działania i sprawia, że wiem, co mam robić, na czym się skupić, a co odrzucić. Przez to działam dużo bardziej efektywnie i lepiej zarządzam sobą w czasie.

Kiedy znam swój cel długoterminowy (a najlepiej cel na całe życie), łatwiej jest mi zdać dobrze maturę i wybrać odpowiednie studia, ponieważ wiem, do czego te kroki mnie prowadzą, widzę ich szerszy kontekst i użyteczność. Łatwiej jest mi także znaleźć pierwszą pracę i odpowiednio uzasadnić moją kandydaturę na rozmowie rekrutacyjnej, a nawet stać się kandydatem pierwszego wyboru.

Po tych warsztatach uczestnicy mają dużo większy spokój i przestają bać się przyszłości, wiedzą dokładnie czego chcą, co jest dla nich ważne w życiu i co mają robić, żeby to osiągnąć. Doceniają bardziej siebie, swoje umiejętności i budują dużo większą pewność w działaniu oraz poczucie własnej wartości. Przestają obserwować innych, rywalizować i porównywać się z innymi, a przenoszą uwagę na budowanie swojego dobrego życia.

Okoliczności zewnętrzne przestają rządzić ich życiem. Budują bardziej asertywną postawę i doskonale wiedzą, co decyduje o sukcesie i nie-sukcesie.

Ten kurs daje takie narzędzia i rozwiązania, które pozwalają dużo łatwiej wejść w dorosłość i rozwinąć wielką karierę.

Dla kogo?


Szkolenia dla młodzieży – Kurs jest przeznaczony dla młodzieży w ostatnich klasach liceum i na pierwszych latach studiów. Osób, które chcą nadać kierunek swojemu życiu zawodowemu i zaplanować swoją pewniejszą przyszłość. Rozwinąć umiejętność myślenia o sobie w dużo szerszym kontekście i dużo większym formacie niż do tej pory, a także znacznie zwiększyć swoją wartość na rynku i szybciej osiągać ważne dla siebie cele i rezultaty.

Cena


Płatność jednorazowa z góry:

3 900 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Płatność w 3 transzach, przed każdym modułem:

3 x 1 300 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Miejsce


Biuro Infinity Power International,
al. Jerozolimskie 99/8 02-001 Warszawa

Ramowy program kursu


MODUŁ I - 3 DNI

Strategia celu i wartości osobiste


 • Opanowanie sztuki określania celu i łączenia go z szerszym kontekstem, np. celem nie jest: zbudować dom, ale np. żyć szczęśliwie z rodziną.
 • Wyjaśnienie różnicy pomiędzy celem a rezultatem.
 • Kluczowe elementy, które muszą pojawić się przy planowaniu celu na linii czasu, aby nawet trudny i wielki cel był łatwiejszy w zrealizowaniu.
 • Najczęściej popełniane błędy przy wizualizacji celu.
 • Odkrycie największych tajemnic w wizualizacji celu, które decydują o szybkości osiągania go.
 • Dookreślenie swojego kierunku, wizji siebie, czyli osiągnięcie najwyższej pozycji w swojej karierze.
 • Zbudowanie postawy asertywnej, która jest konieczna do uzyskania w życiu tego, co jest dla mnie ważne.
 • Wyłonienie osobistych wartości, które wyzwalają największą i niewyczerpalną motywację wewnętrzną do osiągania celó
 • Wartości jako czynnik, który buduje dużą pewność w działaniu.
 • Wartości jako wyróżnik mojej marki osobistej.
ZWIŃ

MODUŁ II - 3 DNI

Strategie sukcesu, przekonania, emocje


 • Wykorzystanie strategii Walta Disneya do przyspieszenia realizacji celu głównego.
 • Eksplorowanie celu głównego z różnych perspektyw, odkrycie słabych punktów, tzw. „wąskich gardeł” w mojej strategii i przygotowanie rozwiązania na każde z nich.
 • Poznanie osobistej strategii nabywania nowych umiejętności, która ułatwia uczenie się nowych rzeczy potrzebnych do zrealizowania celu.
 • Dookreślenie najbardziej ograniczających przekonań, które utrudniają robienie dużej kariery.
 • Przewartościowanie przekonań ograniczających na przekonania wspierające i zbudowanie systemu przekonań, które wspierają rozwijanie kariery.
 • Wykorzystywanie emocji do osiągania wielkiego sukcesu.
 • Rozwijanie umiejętności współpracy z emocjami.
 • Rozwiązanie problemu współpracy z takimi emocjami jak: wstyd, poczucie winy, lęk czy żal.
 • Nabycie bezcennej umiejętności, jaką jest planowanie emocji.
ZWIŃ

MODUŁ III - 3 DNI

Zintegrowanie wszystkich narzędzi w kontekście celu głównego, wstęp do komunikacji


 • Zaplanowanie swojej kariery „do końca życia”.
 • Zaplanowanie każdej dekady swojego rozwoju zawodowego.
 • Połączenie swojego celu głównego z osobistymi wartościami.
 • Zintegrowanie całej wiedzy z celem nadrzędnym.
 • Poznanie podstawowych narzędzi komunikacji do zwiększania wpływu na innych oraz budowania dobrych relacji w życiu prywatnym i zawodowym.
ZWIŃ

Trenerzy prowadzący


Klaudia Głowacka

antropolog kulturowy, psycholog biznesu, trener, coach

Absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, Certyfikowany Trener i Coach metody Neurolingwistycznego Programowania.
 
Zajmuje się budowaniem Marek Dobrego Wpływu – marek osobistych i firmowych. Pomaga Klientom ukierunkować się zawodowo, a także zaplanować i przyspieszyć realizację ich kariery. Wspiera rozwój przedsiębiorstw, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości, pomaga tworzyć rozwojowe kultury organizacji, a także opracowuje odpowiednią komunikację wewnętrzną i zewnętrzną (w tym również komunikację wizualną), które w dużej mierze decydują o sukcesie organizacji. Prowadzi szkolenia zamknięte dla firm, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte w ramach Akademii Sukcesu Infinity Power International. Podczas warsztatów rozwija umiejętności miękkie uczestników takie jak: komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, komunikacja marketingowa, umiejętności prezentowania produktów i usług, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, budowanie pewności w działaniu, planowania kariery, współpracy z emocjami, czy umiejętności przywódcze. Wierzy, że każdy człowiek jest pewną ideą, zamysłem w świecie i niezrealizowanie tego zamysłu jest pewnego rodzaju stratą dla świata i dla niego samego, dlatego chętnie pomaga Klientom odkryć ich „ideę”, którą chcą poprzez swoją MARKĘ zrealizować w świecie.

Dowiedz się więcej

Forma kursu


Kurs odbywa się w formie 9-dniowych warsztatów, podczas których 20% stanowi teoria, a 80% ćwiczenia. Każdy moduł to 3 dni intensywnej pracy ze sobą, która powoduje, że z każdym modułem jesteś pod coraz większym wrażeniem samego siebie i swoich możliwości. Wysiłek włożony w te 3 dni się opłaci, ponieważ zmiana jest kolosalna, a rezultaty tego kursu zostają na całe życie. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu.

Zapisz się na kurs!

3 moduły, 9 dni szkoleniowych


26.03.2021, Warszawa

Moduł I , 26-28.03.2021

Moduł II , 16-18.04.2021

Moduł III , 14-16.05.2021

Sprawdź i zapisz się!

  Zapisz się na kurs!

  Mogą zainteresować Cię także:

  Wpływanie na innych: komunikacja

  Najbliższe szkolenie:

  30.04.2021 Warszawa

  Cena kursu:

  3 500 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Wymarzona kariera

  Najbliższe szkolenie:

  Zgłoś chęć udziału w kursie

  Cena kursu:

  3 900 zł

  Sprawdź i zapisz się!