Szybciej rozwiązuję problemy

Rozwijam umiejętności komunikacyjne

Lepiej współpracuję z emocjami

Zwiększam wiarę we własne możliwości

„Twoje życie determinuje nie tyle to, co ono przynosi, ale postawa, jaką ty w nie wnosisz; nie tyle to, co ci się przydarza, ale to, jak twój umysł postrzega to, co ci się przydarza.”

Khalil Gibran

Opis szkolenia


Czy kiedykolwiek doświadczyłeś poczucia „utknięcia” w życiu lub porażki? A może nie wierzysz już we własne możliwości i dlatego nie wiesz, jak rozwiązać powracające do tej pory problemy? A może zadawałeś sobie pytanie: jak mogę zbudować własne poczucie pewności w działaniu, wiary w siebie, aby przejąć większą kontrolę nad swoim życiem?
 
Praktyk Neurolingwistycznego Programowania jest programem edukacyjnym, podczas którego zwiększam swoją skuteczność i sprawczość w działaniu, przejmuję większą kontrolę nad własnym życiem i świadomie buduję jego wysoką jakość.
 
Podczas kursu zgłębiam wiedzę na temat tego, jak funkcjonuje umysł, neurologia, jak tworzymy wzorce zachowań, nawyki, przekonania, jak emocje wpływają na jakość mojego życia i mój sukces, i jaką rolę w tym wszystkim spełnia język, którego używamy.

Dla kogo?


Praktyk, szkolenia, kurs NLP przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce poprawić jakość swojego życia, bardziej rozumieć siebie i swoje mechanizmy. Dla tych, którzy chcą poprawić swoje relacje osobiste i zawodowe. Dla osób, które nie wierzą we własne możliwości, mają poczucie, że innym jest łatwiej, lepiej, oraz dla tych którzy wiedzą, że mogą więcej, a nie potrafią się przebić. Dla osób, które chcą przeżyć dużo więcej niż dobre, szczęśliwe życie.

Cena


Płatność jednorazowa z góry:

5 200 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Płatność w 4 transzach, przed każdym modułem:

4 x 1 375 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Miejsce


Biuro Infinity Power International,
al. Jerozolimskie 99/8 02-001 Warszawa

Ramowy program kursu


MODUŁ I - 3 DNI

Podstawy i główne założenia NLP


 • Główne założenia NLP.
 • Percepcja – jak działa umysł.
 • Struktura doświadczenia.
 • Tworzenie wzorców doświadczenia.
 • Budowanie dobrych nawyków.
 • Praca z obrazami mentalnymi.
 • Dopasowanie i tworzenie więzi.
ZWIŃ

MODUŁ II - 3 DNI

Wartości, przekonania i emocje


 • Czym są wartości.
 • Osobiste wartości jako najsilniejsza motywacja wewnętrzna.
 • Wartości jako przekonania.
 • Rodzaje i rola przekonań.
 • Budowanie systemu wspierających przekonań.
 • Zmiana postrzegania doświadczenia z porażki na informację zwrotną.
 • Rozwiązywanie „konfliktów wewnętrznych”.
 • Emocje jako informacje zwrotne – współpraca z emocjami.
ZWIŃ

MODUŁ III - 4 DNI

Uczenie się i wprowadzanie zmian


 • Etapy procesu uczenia się i wprowadzania zmiany.
 • Umiejętność patrzenia z różnych perspektyw.
 • Tworzenie dostępu do silnych zasobnych stanów.
 • Proces kotwiczenia stanów pozytywnych.
 • Przekotwiczanie stanów ograniczających.
 • Poziomy logiczne Diltsa i ich praktyczne zastosowanie.
 • Praca z fobiami.
 • Budowanie spójności wewnętrznej i zwiększanie swojej efektywności w działaniu.
ZWIŃ

MODUŁ IV - 4 DNI

Linia czasu i język


 • Czym jest czas, jak go rozumiemy.
 • Trzy podstawowe sposoby myślenia o czasie.
 • Wyłanianie, naprawianie i wzbogacanie osobistej linii czasu.
 • Przeorganizowanie silnie negatywnych doświadczeń z przeszłości.
 • Świadome i nieświadome wzorce języka.
 • Wzorce języka hipnotycznego.
 • Język metafory.
 • Język wpływu.
 • Sztuka zadawania pytań, które otwierają możliwości.
ZWIŃ

Trenerzy prowadzący


Anna Modrzewska

psycholog międzykulturowy, trener i coach

Psycholog międzykulturowy, trener i coach, specjalista i praktyk rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych. Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Swoją wiedzę i doświadczenie budowała zarówno w oparciu o psychologię ogólną, jak i specjalizację w ramach kierunku – studiów Azjatyckich – Chiny i Azja Wschodnia. Umiejętności praktyczne zdobyła m.in. w czasie ponad półrocznego pobytu w Chinach, podczas którego poszerzała swoje kompetencje psychologa międzykulturowego. Obecnie współtworzy programy dla zespołu profesjonalnych coachów i trenerów Akademii Sztuki NLP Infinity Power International. Prowadzi szkolenia dla korporacji, przedsiębiorstw, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte. Zajmuje się takimi obszarami jak: indywidualna strategia sukcesu, budowanie wizji, zarządzanie sobą w trudnych sytuacjach, komunikacja w zarządzaniu zespołem, umiejętności przywódcze, coaching menadżerski, autoprezentacja i prezentacje biznesowe, komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, budowanie pewności siebie, planowanie i zarządzanie emocjami, efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie, nadawanie kierunku swojemu życiu zawodowemu, karierze i awansowi.
 
Podczas swoich szkoleń oraz coachingów pracuje na następujących założeniach: zostaliśmy stworzeni, by się rozwijać i doskonalić oraz aby osiągać sukcesy. Wierzy też, że każdy człowiek, niezależnie od miejsca, w którym się urodził, języka czy narodowości, posiada wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kanał ekspresji, poprzez który ujawnia i manifestuje swój potencjał – samego siebie. W swojej pracy z ciekawością, profesjonalizmem, odpowiedzialnością i rzetelnością towarzyszy wszystkim uczestnikom szkoleń oraz klientom indywidualnym w drodze do odkrycia i wykorzystania tego potencjału. Pomaga w zgłębianiu unikalnej „matrycy sukcesu”, która jest drogą i sposobem do realizacji celów każdego z nas. Hołduje zasadzie, że wszyscy, bez względu na to, czym aktualnie się zajmujemy, możemy uczynić z życia sztukę i tworzyć pasma swoich własnych sukcesów.

Dowiedz się więcej

Klaudia Głowacka

antropolog kulturowy, psycholog biznesu, trener, coach

Absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, Certyfikowany Trener i Coach metody Neurolingwistycznego Programowania.
 
Zajmuje się budowaniem Marek Dobrego Wpływu – marek osobistych i firmowych. Pomaga Klientom ukierunkować się zawodowo, a także zaplanować i przyspieszyć realizację ich kariery. Wspiera rozwój przedsiębiorstw, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości, pomaga tworzyć rozwojowe kultury organizacji, a także opracowuje odpowiednią komunikację wewnętrzną i zewnętrzną (w tym również komunikację wizualną), które w dużej mierze decydują o sukcesie organizacji. Prowadzi szkolenia zamknięte dla firm, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte w ramach Akademii Sukcesu Infinity Power International. Podczas warsztatów rozwija umiejętności miękkie uczestników takie jak: komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, komunikacja marketingowa, umiejętności prezentowania produktów i usług, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, budowanie pewności w działaniu, planowania kariery, współpracy z emocjami, czy umiejętności przywódcze. Wierzy, że każdy człowiek jest pewną ideą, zamysłem w świecie i niezrealizowanie tego zamysłu jest pewnego rodzaju stratą dla świata i dla niego samego, dlatego chętnie pomaga Klientom odkryć ich „ideę”, którą chcą poprzez swoją MARKĘ zrealizować w świecie.

Dowiedz się więcej

Forma kursu


Praktyk Neurolingwistycznego Programowania to certyfikowany 14 – dniowy kurs podzielony na 4 moduły, które odbywają się raz w miesiącu. Kurs certyfikowany z ramienia Instytutu The NLP Connection, dr Christina M. Hall (http://www.chris-nlp-hall.com). Szkolenie prowadzimy metodami aktywizującymi (20% teorii, 80% praktyki).

Zapisz się na kurs!

4 moduły, 14 dni szkoleniowych


28.05.2021, Warszawa

Moduł I , 28-30.05.2021

Moduł II , 18-20.06.2021

Moduł III , 22-25.07.2021

Moduł IV , 12-15.08.2021

Sprawdź i zapisz się!

  Zapisz się na kurs!

  Mogą zainteresować Cię także:

  Mistrz Neurolingwistycznego Programowania

  Najbliższe szkolenie:

  24.09.2021, Warszawa

  Cena kursu:

  6 600 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Umiejętności coachingowe

  Najbliższe szkolenie:

  15.01.2021, Warszawa

  Cena kursu:

  10 600 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Umiejętności trenerskie

  Najbliższe szkolenie:

  Zgłoś chęć udziału w kursie

  Cena kursu:

  10 600 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Wpływanie na innych: komunikacja

  Najbliższe szkolenie:

  30.04.2021 Warszawa

  Cena kursu:

  3 500 zł

  Sprawdź i zapisz się!