Odkrywam własne strategie sukcesu

Potrafię szybciej rozwiązać trudne sytuacje.

Precyzyjnie i świadomie się komunikuję

Doceniam swoją przeszłość i własne osiągnięcia

„Przyszłość to nie wypadkowa wyborów dokonywanych wśród różnych ścieżek widocznych w chwili obecnej, ale miejsce podlegające stwarzaniu – najpierw w umyśle i woli, a następnie w działaniu. Przyszłość to nie miejsce, do którego zmierzamy, ale które stwarzamy. Ścieżek się nie odkrywa, ale stwarza i ten proces działania zmienia i twórcę i miejsce przeznaczenia.”

Deborah James, antropolog

Opis szkolenia


Współczesny świat oferuje wiele możliwości rozwoju oraz inspiruje do dużych osiągnięć, a otoczenie i media często przedstawiają sukcesy wybitnych ludzi oraz różne sposoby na ich osiągnięcie.
 
Dobrze, gdy inspiruję się takimi wzorami, ale czy rzeczywiście sposoby na sukces innych ludzi są moim sposobem na osiągnięcie pożądanych rezultatów? A co jeśli mam własne indywidualne, niepowtarzalne wzory na sukces? Wypracowane wzorce na podejmowanie dobrych decyzji czy umiejętności, która staje się moją bardzo dobrą umiejętnością?
 
Mistrz Sztuki Neurolingwistycznego Programowania to 13-dniowy certyfikowany kurs, podczas którego odkrywam i doskonalę umiejętności związane z osobistymi strategiami działania oraz zaawansowaną sztuką komunikacji. Poznaję sposoby, w jakie skutecznie motywuję siebie do działania oraz jakich własnych strategii używam do osiągania ponadprzeciętnych rezultatów. Ponadto doskonalę własne strategie podejmowania decyzji i skutecznego działania w biznesie oraz w życiu osobistym.

Dla kogo?


Szkolenie adresowane jest do każdego uczestnika, który ukończył kurs Praktyka NLP i chce dalej doskonalić swoje umiejętności w zakresie komunikacji i własnych strategii sukcesu w pracy oraz w relacjach prywatnych. Szkolenie rozwija kompetencje pod kątem zawodowym dla trenerów, managerów, handlowców i każdej osoby, dla której praca wiąże się z budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z ludźmi. Jest również szczególnie ważne i użyteczne dla tych, którzy na co dzień tworzą i zarządzają zespołami, przeprowadzają ludzi przez nowe wyzwania i zmiany.

Cena


Płatność jednorazowa z góry:

6 600 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Płatność w 4 transzach, przed każdym modułem:

4 x 1 750 zł brutto

(w tym 23% VAT)

Miejsce


Biuro Infinity Power International,
ul. Rakowiecka 41/15 02-251 Warszawa

Ramowy program kursu


MODUŁ I - 3 DNI

Metaprogramy


 • Rozpoznawanie i zrozumienie mechanizmów działania i zachowania swoich i innych ludzi.
 • Jak wzbudzić motywację wewnętrzną u siebie i innych.
 • Skąd i w jaki sposób zdobywać informacje o tym, jak ludzie się motywują i podejmują decyzje.
 • Skuteczne zarządzanie własnymi mechanizmami motywacyjnymi.
ZWIŃ

MODUŁ II - 3 DNI

Indywidualne strategie


 • Osobiste strategie sukcesu.
 • Osobista strategia dobrych decyzji.
 • Osobista strategia dobrej umiejętności.
 • Strategia modelowania samego siebie.
ZWIŃ

MODUŁ III - 3 DNI

Język


 • Używanie języka w sposób dopasowany do „modelu świata” drugiej osoby.
 • Rozpoznawanie różnych modeli w komunikacji oraz założeń, które umożliwiają zrozumienie istoty przekazu.
 • Sztuka konstruowania pytań, które poprowadzą rozmówcę do rozwiązania problemu.
 • Zrozumienie siły języka i precyzyjniej komunikacji.
ZWIŃ

MODUŁ IV - 4 DNI

“Przewartościowanie historii życia”


 • Zmiana kierunku myślenia: przestaję “tkwić” w przeszłości, a ukierunkuję się bardziej na przyszłość (ponieważ to w niej spędzam resztę swojego życia).
 • Docenienie swojej przeszłości jako potężnego fundamentu do dalszego rozwoju.
 • Nadanie kierunku wszystkim płaszczyznom życiowym – zawodowej i prywatnej.
 • Proces, podczas którego biorę odpowiedzialność za własne życie zawodowe i buduję swoją własną drogę, a nie chodzę po ścieżce, którą ktoś dla mnie wydeptał.
ZWIŃ

Trenerzy prowadzący


Anna Modrzewska

psycholog międzykulturowy, trener i coach

Psycholog międzykulturowy, trener i coach, specjalista i praktyk rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych. Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Swoją wiedzę i doświadczenie budowała zarówno w oparciu o psychologię ogólną, jak i specjalizację w ramach kierunku – studiów Azjatyckich – Chiny i Azja Wschodnia. Umiejętności praktyczne zdobyła m.in. w czasie ponad półrocznego pobytu w Chinach, podczas którego poszerzała swoje kompetencje psychologa międzykulturowego. Obecnie współtworzy programy dla zespołu profesjonalnych coachów i trenerów Akademii Sztuki NLP Infinity Power International. Prowadzi szkolenia dla korporacji, przedsiębiorstw, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte. Zajmuje się takimi obszarami jak: indywidualna strategia sukcesu, budowanie wizji, zarządzanie sobą w trudnych sytuacjach, komunikacja w zarządzaniu zespołem, umiejętności przywódcze, coaching menadżerski, autoprezentacja i prezentacje biznesowe, komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, budowanie pewności siebie, planowanie i zarządzanie emocjami, efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie, nadawanie kierunku swojemu życiu zawodowemu, karierze i awansowi.
 
Podczas swoich szkoleń oraz coachingów pracuje na następujących założeniach: zostaliśmy stworzeni, by się rozwijać i doskonalić oraz aby osiągać sukcesy. Wierzy też, że każdy człowiek, niezależnie od miejsca, w którym się urodził, języka czy narodowości, posiada wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kanał ekspresji, poprzez który ujawnia i manifestuje swój potencjał – samego siebie. W swojej pracy z ciekawością, profesjonalizmem, odpowiedzialnością i rzetelnością towarzyszy wszystkim uczestnikom szkoleń oraz klientom indywidualnym w drodze do odkrycia i wykorzystania tego potencjału. Pomaga w zgłębianiu unikalnej „matrycy sukcesu”, która jest drogą i sposobem do realizacji celów każdego z nas. Hołduje zasadzie, że wszyscy, bez względu na to, czym aktualnie się zajmujemy, możemy uczynić z życia sztukę i tworzyć pasma swoich własnych sukcesów.

Dowiedz się więcej

Forma kursu


Mistrz Praktyk Neurolingwistycznego Programowania to certyfikowany 14 – dniowy kurs podzielony na cztery moduły, które odbywają się raz w miesiącu. Kurs certyfikowany z ramienia Instytutu The NLP Connection, dr Christina M. Hall. Na szkoleniach pracujemy metodami aktywizującymi (20% teorii, 80% praktyki).

Zapisz się na kurs!

4 moduły, 14 dni szkoleniowych


24.09.2021, Warszawa

Moduł I , 24-26.09.2021

Moduł II , 22-24.10.2021

Moduł III , 25-28.11.2021

Moduł IV , 16-19.12.2021

Sprawdź i zapisz się!

  Zapisz się na kurs!

  Mogą zainteresować Cię także:

  Umiejętności coachingowe

  Najbliższe szkolenie:

  15.01.2021, Warszawa

  Cena kursu:

  10 600 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Umiejętności trenerskie

  Najbliższe szkolenie:

  Zgłoś chęć udziału w kursie

  Cena kursu:

  10 600 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Wpływanie na innych: komunikacja

  Najbliższe szkolenie:

  30.04.2021 Warszawa

  Cena kursu:

  3 500 zł

  Sprawdź i zapisz się!

  Wymarzona kariera

  Najbliższe szkolenie:

  Zgłoś chęć udziału w kursie

  Cena kursu:

  3 900 zł

  Sprawdź i zapisz się!