SzkolenieUmiejętności coachingowe

 • Zadaję pytania o właściwych strukturach lingwistycznych

 • Mam narzędzia do rozwiązania każdego problemu

 • Prowadzę skuteczne coachingi indywidualne i grupowe

 • Biegle posługuję się metaforą i przeramowaniem

Każdy w życiu ma swoje powołanie lub misję do wypełnienia konkretnego zadania, które domaga się spełnienia. Dlatego właśnie każdy jest niezastąpiony, a jego życie niepowtarzalne. Tym samym, zadanie każdego jest tak samo unikalne jak możliwości jego urzeczywistnienia.

Viktor E. Frankl "Człowiek w poszukiwaniu sensu”

Opis szkolenia

Od kilku lat zawód coacha staje się coraz bardziej popularnym zajęciem zawodowym. Prawie każdy z nas słyszał ten wyraz i być może myślał o skorzystaniu ze współpracy z coachem lub o wykorzystaniu umiejętności coachingowych w swojej pracy.

 • Kiedy myślę coaching lub coach, to jak naprawdę mam to rozumieć?
 • Czym jest coaching i kim jest coach?
 • Jak i w czym konkretnie może mi pomóc?
 • Jak współpraca z coachem może polepszyć moje życie lub rozwiązać ważny dla mnie problem?
 • A może sam chcę pracować jako coach, to co w związku z tym muszę umieć i wiedzieć?

Coaching jest podróżą z zewnątrz do wewnątrz i z wewnątrz na zewnątrz. Podróżą prowadzącą do rozwoju osobistego, wykraczania ponad poziom, na jakim obecnie się znajdujemy. Bardzo ważne jest, aby towarzyszyły nam w niej właściwie sformułowane pytania, o to jakie mamy już doświadczenia, jakimi dysponujemy zapasami, o to, o co musimy je uzupełnić oraz jaka mapa jest naszą mapą.

Coach w tej podróży zawsze podąża za klientem, za jego sposobem myślenia i działania. Pomaga w rozwiązaniu ważnego dla klienta problemu jego własnymi metodami. Nie doradza, nie ocenia i nie podpowiada co klient powinien lub nie powinien zrobić. Coach pomaga każdemu zebrać swój dorobek życia i wybrać to, co było najlepsze, najskuteczniejsze. Udoskonalić to, wzmocnić i przełożyć na swoją wielką przyszłość.

Umiejętności Coachingowe to 30-dniowy (dwa dni w miesiącu przez 12 miesięcy) certyfikowany kurs, podczas którego odkrywasz i doskonalisz :

 • profesjonalne umiejętności coachingowe związane z modelami,
 • strategiami działania swoich klientów oraz zaawansowaną sztuką komunikacji;
 • poznajesz sposoby, w jaki ludzie organizują informacje, jak określają cele, jakich strategii używają do osiągania swoich rezultatów oraz jak motywują się do działania.

Dla kogo?

Szkolenie adresowane jest do każdego uczestnika, który ukończył kurs Praktyka NLP i chce dalej doskonalić swoje umiejętności w zakresie komunikacji i własnych strategii sukcesu w pracy oraz w relacjach prywatnych. Szkolenie rozwija kompetencje pod kątem zawodowym dla trenerów, managerów, handlowców i każdej osoby, dla której praca wiąże się z budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z ludźmi. Jest również szczególnie ważne i użyteczne dla tych, którzy na co dzień tworzą i zarządzają zespołami, przeprowadzają ludzi przez nowe wyzwania i zmiany.

Zapisz się na kurs!

12 modułów | 30 dni szkoleniowych

Miejsce

Biuro Infinity Power International,
al. Jerozolimskie 99 lok. 8
02-001 Warszawa

Termin

Start 15.07.2022, Warszawa

Ramowy program kursu

Trenerzy prowadzący

Jolanta Wasilewska

coach, filozof i trener biznesu

Trener biznesu i coach, od 15 lat pomaga rozwijać przedsiębiorstwa, start-upy, korporacje oraz ich menadżerów i prezesów. Buduje długofalowe SUKCESY organizacji, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości.
Narzędzia, które wypracowała na bazie wiedzy, doświadczenia i obserwowanych efektów pozwalają klientom Infinity Power International odkryć pełnię ich możliwości, odbudować poczucie pewności w działaniu, określić życiowe cele, uporządkować relacje zawodowe i prywatne, a w konsekwencji cieszyć się sukcesem zawodowym i prywatnym spełnieniem. Jolanta Wasilewska założycielka IPI ze swoimi klientami odkrywa i rozwija ich osobiste strategie sukcesu.

więcej o mnie

Potrzebujesz indywidualnych konsultacji?

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak usprawnić swój biznes

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami
lub wyślij wiadomość

Zadzwoń

Napisz