SzkoleniePanorama społeczna

Naucz swój umysł chodzić tam gdzie Ty chcesz, aby zaprowadził Cię do Twojego celu, a nie tam gdzie on nauczył się chodzić.

Jolanta Wasilewska

Opis szkolenia

Zapraszamy naszych Absolwentów kursu Praktyk NLP na szkolenie z Panoramy Społecznej, które w marcu w Infinity Power International poprowadzi Jolanta Wasilewska.

Na tym szkoleniu tworzymy mapę mentalną, dzięki której budujemy:

  • relacje, które otwierają wielkie kariery;
  • relacje, które budują szczęśliwe związki.

To, jak umiejscawiamy w naszym postrzeganiu bliskie nam osoby, gdzie znajdują się autorytety, gdzie są Ci, z którymi pozostajemy w zadawnionym konflikcie, ma wpływ na to, co dzieje się w naszych relacjach aktualnie. Przy pomocy odpowiednio zastosowanych technik i narzędzi NLP, przekształcamy stworzone w przeszłości modele na takie, które służą nam w teraźniejszości. Ćwiczenia wykonywane na Panoramie Społecznej pozwalają otworzyć nowe jakościowo relacje zarówno zawodowe, jak i prywatne. Niwelując na bardzo głębokim poziomie uczucia takie jak zazdrość, czy zawiść.

Panorama społeczna to zestaw narzędzi NLP do postawienia się na równi z innymi i zbudowania pewności siebie w działaniu, nieopartej na rywalizacji.

Model Panoramy Społecznej daje wgląd w ukryty świat obrazowania społecznego, które kieruje naszym życiem. Mapy, które mamy w głowach, decydują o tym, jak spostrzegamy samych siebie i nasze kontakty społeczne. One to odzwierciedlają w plastyczny sposób stosunki władzy, autorytety, struktury rodzinne. Możemy jednak wywierać wpływ na owe mapy i zmieniać naszą społeczną rzeczywistość, przekształcając stworzony przez siebie model za pomocą technik NLP. Podczas tego szkolenia uczysz się, jak poprawić swoje relacje z innymi, jak odkryć najgłębsze, nieznane dotąd zakamarki własnej osobowości.

Zapisz się na kurs!

3 dni szkoleniowe

Miejsce

Biuro Infinity Power International,
al. Jerozolimskie 99 lok. 8
02-001 Warszawa

Zgłoś chęć udziału

Jolanta Wasilewska

coach, filozof i trener biznesu

Trener biznesu i coach, od 15 lat pomaga rozwijać przedsiębiorstwa, start-upy, korporacje oraz ich menadżerów i prezesów. Buduje długofalowe SUKCESY organizacji, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości.
Narzędzia, które wypracowała na bazie wiedzy, doświadczenia i obserwowanych efektów pozwalają klientom Infinity Power International odkryć pełnię ich możliwości, odbudować poczucie pewności w działaniu, określić życiowe cele, uporządkować relacje zawodowe i prywatne, a w konsekwencji cieszyć się sukcesem zawodowym i prywatnym spełnieniem. Jolanta Wasilewska założycielka IPI ze swoimi klientami odkrywa i rozwija ich osobiste strategie sukcesu.

więcej o mnie

Potrzebujesz indywidualnych konsultacji?

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak usprawnić swój biznes

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami
lub wyślij wiadomość

Zadzwoń

Napisz