Klient biznesowy


Sukces organizacji to doskonała komunikacja marki i jej produktów, a także wysoki poziom umiejętności miękkich, w tym komunikacyjnych, wszystkich menedżerów i handlowców. Reszta jest już prosta!

Poznaj projekty biznesowe


Każda wielka organizacja to silna marka, skuteczne zarządzanie i wysoki poziom umiejętności miękkich managerów oraz sił sprzedażowych - handlowców i marketingowców. A wszystko to oparte na doskonałej komunikacji!

Narzędzia do rozwoju kompetencji managerskich


Praktyczne narzędzia doskonalenia zarządzania dla managerów.

Komunikacja w zarządzaniu

Najbliższe szkolenie:

24.02.2021, Warszawa

Cena kursu:

10 455 zł

Sprawdź i zapisz się!

Podstawy zarządzania projektami

Najbliższe szkolenie:

Zgłoś chęć udziału w kursie

Cena kursu:

2 500 zł

Sprawdź i zapisz się!

Zwinne zarządzanie projektami

Najbliższe szkolenie:

Zgłoś chęć udziału w kursie

Cena kursu:

2 460 zł

Sprawdź i zapisz się!

Hołdujemy zasadzie: „Traktuj innych tak, jak sam chcesz być traktowany”.


Szkolimy do momentu, aż klient osiągnie swój pożądany rezultat i założony wynik.  

Tworzymy silne i wyraziste marki oparte na wartościach i doskonałej komunikacji, zarówno werbalnej, jak i wizualnej. Pomagamy wyłonić unikalne zasoby i możliwości rynkowe marki oraz przygotowujemy ją do ekspansji, aby przestała tylko reagować, a zaczęła kreować i tworzyć zapotrzebowanie na swoje produkty i usługi.
 
Rozwijamy wysoki poziom kompetencji miękkich wśród managerów, którzy biorą odpowiedzialność za sukces firmy i jej dalszy rozwój. Bo właśnie od poziomu komunikacji w zarządzaniu managera zależy, czy cele organizacji będą znacznie przekroczone.
 
Wdrażamy najbardziej skuteczny i ponadczasowy system zarządzania – system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości, który od lat stosują najbardziej wpływowe organizacje. System być może niełatwy dla organizacji do wdrożenia, ale ogromnie efektywny i katapultujący firmę do wieloletniego sukcesu.

Bezpłatne konsultacje po szkoleniu


Wiemy, że do osiągnięcia sukcesu, oprócz pracy na szkoleniach i warsztatach, często potrzebujesz skonsultować lub doradzić się w ważnych dla siebie kwestiach związanych z materiałem szkoleniowym, dlatego do naszych projektów zawsze dodajemy indywidualne coachingi i konsultacje, które pomagają Ci jeszcze lepiej zastosować to, czego aktualnie się uczysz.

Liderzy, właściciele firm, managerowie dostają proste i szybkie do wdrożenia narzędzia.


W ten sposób jeszcze szybciej budują doskonale funkcjonujące przedsiębiorstwa, przyspieszają rozwój swojej kariery i kreują ideę, wokół której firma jednoczy wszystkich pracowników, klientów i interesariuszy, co znacząco wpływa na pomnożenie jej zysków.

Narzędzia, których uczymy, są systemowymi rozwiązaniami, które budują bardzo solidny fundament do rozwoju firmy na wielką skalę.