O nas


Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem specjalistów, ekspertów od komunikacji i zarządzania. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy polskim i zagranicznym przedsiębiorcom już od ponad 20 lat.

Na całym świecie przywracamy najwyższą wartość człowiekowi, ponieważ wierzymy, że każdy człowiek jest pewną ideą i zamysłem w świecie, a niezrealizowanie tej idei, tego zamysłu jest swego rodzaju stratą zarówno dla świata, jak i dla niego samego. Dlatego też dążymy do tego, aby każdy człowiek zrealizował swoją ideę, swój zamysł, swoje powołanie i powiększał grono ludzi wielkiego sukcesu.

Pomagamy zbudować firmom dobre, rozwojowe środowisko pracy i tworzyć kulturę organizacji, która ujmuje „jedność w wielości i wielość w jedności”, a także stworzyć ponadczasową markę, przyciągającą klientów i nowych pracowników. Infinty Power to najlepsi trenerzy rozwoju osobistego w Polsce oraz najlepszy coaching.

 

Szkolimy kadry najwyższego szczebla, ponieważ są to osoby które mają największy wpływ na rozwój przedsiębiorstw oraz ogromny wpływ na życie ludzi w swoich zespołach. Nasze wieloletnie doświadczenie biznesowe oraz ekspercka wiedza z zakresu komunikacji pozwoliły nam stworzyć programy, które czynią przeciętnych menedżerów, wybitnymi, a średnich handlowców, handlowcami najwyższej klasy.

 

Jesteśmy przekonane o tym, że to właśnie komunikacje jest największą determinantą sukcesu, dlatego też uczyniłyśmy z niej główne narzędzie rozwoju ludzi, zarządzania i budowania marki.

Wszystko co robimy musi jak najlepiej służyć ludziom, ponieważ każdy człowiek jest dla nas najwyższą wartością. Bierzemy odpowiedzialność za to czego uczymy i rezultaty, które osiągają nasi klienci biznesowi, jak i uczestnicy szkoleń otwartych Akademii Sukcesu IPI.

 

Na naszej stronie nie znajdziesz logotypu żadnej firmy, z którą współpracowałyśmy, czy w której aktualnie szkolimy, ponieważ projekty te mają dyskretny charakter. O naszej wysokiej jakości pracy i wartościowych programach szkoleniowych nie świadczy to, kogo szkoliłyśmy, czy z kim współpracujemy.

 

Naszym atutem i przewagą jest rzetelna, akademicka wiedza połączona z wieloletnią praktyką w małych, średnich i dużych firmach, polskich oraz zagranicznych. Jesteśmy marką z doświadczeniem i wiedzą i nie dlatego, że szkolimy znane marki na rynku, ale dlatego, że wiemy coś, czego nie wiedzą wszyscy i nie wiemy tego co wszyscy wiedzą, dlatego robimy coś czego nie robi nikt i nie robimy tego, co wszyscy robią.

Nasz zespół


Jolanta Wasilewska

trener biznesu i coach

Trener biznesu i coach, od 15 lat pomaga rozwijać przedsiębiorstwa, start-upy, korporacje. Buduje długofalowe SUKCESY organizacji, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości. W korporacjach przekłada wizję globalną na rynek lokalny, uwzględniając kontekst historyczny danego kraju. Tworzy systemy komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy, które w dużej mierze decydują o jej sukcesie. Współtworzy strategie biznesowe nadające kierunek rozwoju i szybki wzrost przedsiębiorstwa. Uważa, że komunikacja jest WIELKĄ SZTUKĄ, która decyduje o sukcesie lub porażce danej organizacji. Jest też przekonana, że każda firma, która chce mieć duże znaczenie na rynku regionalnym czy globalnym, musi odkryć swoje powołanie i swoją służebność dla ludzi i świata, czyli poznać szerszy kontekst swojego działania, PO CO powstała. Jako trener biznesu swoim działaniem przyczynia się do tworzenia dobrych, rozwojowych środowisk pracy i ich większego, moralnego wpływu na rynek.

Zarządzanie Poprzez Wizję, Misję i Wartości

Edukacja Coachów

Edukacja Trenerów

Kreowanie Wizjonerów


+48 508 055 898

jolanta.wasilewska@infinitypower.pl

Anna Modrzewska

psycholog międzykulturowy, trener i coach

Psycholog międzykulturowy, trener i coach, specjalista i praktyk rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych. Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Swoją wiedzę i doświadczenie budowała zarówno w oparciu o psychologię ogólną, jak i specjalizację w ramach kierunku – studiów Azjatyckich – Chiny i Azja Wschodnia. Umiejętności praktyczne zdobyła m.in. w czasie ponad półrocznego pobytu w Chinach, podczas którego poszerzała swoje kompetencje psychologa międzykulturowego. Obecnie współtworzy programy dla zespołu profesjonalnych coachów i trenerów Akademii Sztuki NLP Infinity Power International. Prowadzi szkolenia dla korporacji, przedsiębiorstw, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte. Zajmuje się takimi obszarami jak: indywidualna strategia sukcesu, budowanie wizji, zarządzanie sobą w trudnych sytuacjach, komunikacja w zarządzaniu zespołem, umiejętności przywódcze, coaching menadżerski, autoprezentacja i prezentacje biznesowe, komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, budowanie pewności siebie, planowanie i zarządzanie emocjami, efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie, nadawanie kierunku swojemu życiu zawodowemu, karierze i awansowi.
 
Podczas swoich szkoleń oraz coachingów pracuje na następujących założeniach: zostaliśmy stworzeni, by się rozwijać i doskonalić oraz aby osiągać sukcesy. Wierzy też, że każdy człowiek, niezależnie od miejsca, w którym się urodził, języka czy narodowości, posiada wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kanał ekspresji, poprzez który ujawnia i manifestuje swój potencjał – samego siebie. W swojej pracy z ciekawością, profesjonalizmem, odpowiedzialnością i rzetelnością towarzyszy wszystkim uczestnikom szkoleń oraz klientom indywidualnym w drodze do odkrycia i wykorzystania tego potencjału. Pomaga w zgłębianiu unikalnej „matrycy sukcesu”, która jest drogą i sposobem do realizacji celów każdego z nas. Hołduje zasadzie, że wszyscy, bez względu na to, czym aktualnie się zajmujemy, możemy uczynić z życia sztukę i tworzyć pasma swoich własnych sukcesów.

Zarządzanie Poprzez Wizję, Misję i Wartości

Manager Przyszłości

Zarządzanie Międzykulturowe

Coaching Managerski


+48 726 100 980

anna.modrzewska@infinitypower.pl

Klaudia Głowacka

antropolog kulturowy, psycholog biznesu, trener, coach

Absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, Certyfikowany Trener i Coach metody Neurolingwistycznego Programowania.
 
Zajmuje się budowaniem Marek Dobrego Wpływu – marek osobistych i firmowych. Pomaga Klientom ukierunkować się zawodowo, a także zaplanować i przyspieszyć realizację ich kariery. Wspiera rozwój przedsiębiorstw, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości, pomaga tworzyć rozwojowe kultury organizacji, a także opracowuje odpowiednią komunikację wewnętrzną i zewnętrzną (w tym również komunikację wizualną), które w dużej mierze decydują o sukcesie organizacji. Prowadzi szkolenia zamknięte dla firm, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte w ramach Akademii Sukcesu Infinity Power International. Podczas warsztatów rozwija umiejętności miękkie uczestników takie jak: komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, komunikacja marketingowa, umiejętności prezentowania produktów i usług, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, budowanie pewności w działaniu, planowania kariery, współpracy z emocjami, czy umiejętności przywódcze. Wierzy, że każdy człowiek jest pewną ideą, zamysłem w świecie i niezrealizowanie tego zamysłu jest pewnego rodzaju stratą dla świata i dla niego samego, dlatego chętnie pomaga Klientom odkryć ich „ideę”, którą chcą poprzez swoją MARKĘ zrealizować w świecie.

Zarządzanie Poprzez Wizję, Misję i Wartości

Budowanie Marki

Planowanie i Rozwój Kariery

Coaching Managerski


+48 513 021 206

klaudia.glowacka@infinitypower.pl

Krystyna Józefowicz

trener zarządzania projektami, konsultant biznesowy

Wykładowca studiów podyplomowych (Wyższa Szkoła Bankowa). Absolwentka MBA (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu / Georgia State University). Posiada ponad 15-letnie doświadczenie jako PM w korporacjach. Doświadczona w zarządzaniu PMO, Wsparciem IT, projektami, produktami, usługami, procesami, zmianami i geograficznie rozproszonymi zespołami. Charakteryzuje się szerokim spojrzeniem na organizację i dążeniem do optymalizacji. Opracowała globalne standardy i procesy biznesowe w różnych obszarach organizacji. Certyfikowany Project Manager (PMP®, PMI-ACP, AgilePM Practitioner, PSM I) prowadzący projekty w obszarach e-commerce (rozwój portali), IT (wdrożenia systemów), R&D (wdrażanie nowych produktów i procesów, transfer technologii). Asesor w International Project Excellence Award i kierownik zespołu asesorów w Polish Project Excellence Award (IPMA). Pracowała między innymi dla Unilever, Grupa Allegro, Naspers, Kompania Piwowarska, IPMA, Wyższa Szkoła Bankowa. Prowadziła szkolenia m.in. dla: Accenture, TUI, Roche, Inkubator Starters, JS Projects.

Zarządzanie projektami tradycyjnymi i zwinnymi

Budowanie efektywnych zespołów

Wdrażanie innowacji w firmach

Optymalizacja procesów biznesowych


krystyna.jozefowicz@infinitypower.pl

Masz pytania i chcesz wiedzieć więcej o naszych szkoleniach? Zadzwoń lub napisz!

Kontakt