O nas

Powiedzieć o nas, że jesteśmy firmą szkoleniową, to jakby nic nie powiedzieć. Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem specjalistów, których misją jest powiększanie grona ludzi wielkiego sukcesu, a także budowanie zyskownych marek dobrego wpływu (dobrego wpływu na świat i społeczeństwo).

Projekty powiększania
zysków firmy

Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy polskim i zagranicznym przedsiębiorcom już od ponad 15 lat. Prowadzimy zarówno projekty biznesowe związane z rozwojem kompetencji miękkich kadry menadżerskiej, jak również wspieramy organizacje w przejściu na wyższy poziom zarządzania – Zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości.

Pomagamy zbudować firmom dobre, rozwojowe środowisko pracy i tworzyć kulturę organizacji, która ujmuje „jedność w wielości i wielość w jedności”, a także stworzyć wyrazistą Markę, która przyciąga Klientów i nowych pracowników.

Akademia
Sukcesu

Oprócz projektów biznesowych, prowadzimy również otwartą Akademię Sukcesu, z której może skorzystać każdy kto ma ochotę zwiększyć swoją efektywność zawodową i osobistą. W ramach Akademii Sukcesu nasi Klienci korzystają z licznych certyfikowanych kursów i warsztatów opartych na metodzie Neurolingwistycznego Programowania.

Certyfikat
ISO 9001

Wszystkie nasze usługi posiadają Certyfikat jakości ISO 9001, co pozwala Klientom korzystać z licznych dofinansowań dostępnych w swoich regionach. Jeśli masz pytania jak możesz skorzystać z dofinansowań dla swojej firmy lub działalności gospodarczej, skontaktuj się z nami i chętnie udzielimy szczegółowej informacji: office@infinitypower.pl.

Jolanta Wasilewska

trener biznesu i coach

Trener biznesu i coach, od 15 lat pomaga rozwijać przedsiębiorstwa, start up’y, korporacje. Buduje długofalowe SUKCESY organizacji w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości. W korporacjach przekłada wizję globalną na rynek lokalny, uwzględniając kontekst historyczny danego kraju. Tworzy systemy komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy, które w dużej mierze decydują o jej sukcesie. Współtworzy strategie biznesowe nadające kierunek rozwoju i szybki wzrost przedsiębiorstwa. Uważa, że komunikacja jest WIELKA SZTUKĄ, która decyduje o sukcesie lub porażce danej organizacji. Jest też przekonana, że każda firma która chce mieć duże znaczenie na rynku regionalnym czy globalnym, musi odkryć swoje powołanie i swoją służebność dla ludzi i świata, czyli poznać szerszy kontekst swojego działania, PO CO powstała. Jako trener biznesu swoim działaniem przyczynia się do tworzenia, dobrych, rozwojowych środowisk pracy i ich większego, moralnego wpływu na rynek.

Zarządzanie poprzez Wizję, Misję i Wartości
Edukacja Trenerów
Edukacja Coachów
Kreowanie Wizjonerów

Klaudia Głowacka

antropolog kultury, psycholog biznesu, trener, coach

Absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego, oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, Certyfikowany Mistrz Praktyk metody Neurolingwistycznego Programowania.

Zajmuje się budowaniem Marek Dobrego Wpływu – marek osobistych i firmowych. Pomaga Klientom ukierunkować się zawodowo, a także zaplanować i przyspieszyć realizację ich kariery. Wspiera rozwój przedsiębiorstw, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości, pomaga tworzyć rozwojowe kultury organizacji, a także opracować odpowiednią komunikację wewnętrzną i zewnętrzną (w tym również komunikację wizualną), które w dużej mierze decydują o sukcesie organizacji. Prowadzi szkolenia zamknięte dla firm, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte w ramach Akademii Sukcesu Infinity Power International. Podczas warsztatów rozwija umiejętności miękkie uczestników takie jak: komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, komunikacja marketingowa, umiejętności prezentowania produktów i usług, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, budowanie pewności w działaniu, planowania kariery, współpracy z emocjami, czy umiejętności przywódcze. Wierzy, że każdy człowiek jest pewną ideą, zamysłem w świecie i niezrealizowanie tego zamysłu jest pewnego rodzaju stratą dla świata i dla niego samego, dlatego chętnie pomaga Klientom odkryć ich „ideę”, którą chcą poprzez swoją MARKĘ zrealizować w świecie.

Zarządzanie poprzez Wizję, Misję i Wartości
Planowanie i Rozwój Kariery
Budowanie Marki
Coaching Managerski

Anna Modrzewska

psycholog międzykulturowy, trener i coach

Psycholog międzykulturowy, trener i coach specjalista i praktyk rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych. Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Swoją wiedzę i doświadczenie budowała zarówno w oparciu o psychologię ogólną, jak i specjalizację w ramach kierunku – studiów Azjatyckich – Chiny i Azja Wschodnia. Umiejętności praktyczne zdobyła m.in. w czasie ponad półrocznego pobytu w Chinach, podczas którego poszerzała swoje kompetencje psychologa międzykulturowego. Obecnie współtworzy programy dla zespołu profesjonalnych coachów i trenerów Akademii Sztuki NLP Infinity Power International. Prowadzi szkolenia dla korporacji, przedsiębiorstw, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte. Zajmuje się takimi obszarami jak: indywidualna strategia sukcesu, budowanie wizji, zarządzanie sobą w trudnych sytuacjach, komunikacja w zarządzaniu zespołem, umiejętności przywódcze, coaching menadżerski, autoprezentacja i prezentacje biznesowe, komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, budowanie pewności siebie, planowanie i zarządzanie emocjami, efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie, nadawanie kierunku swojemu życiu zawodowemu, karierze i awansowi.

Podczas swoich szkoleń oraz coachingów pracuje na następujących założeniach: zostaliśmy stworzeni, by się rozwijać i doskonalić oraz aby osiągać sukcesy. Wierzy też, że każdy człowiek, niezależnie od miejsca w którym się urodził, języka czy narodowości, posiada wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kanał ekspresji, poprzez który ujawnia i manifestuje swój potencjał – samego siebie. W swojej pracy z ciekawością, profesjonalizmem, odpowiedzialnością i rzetelnością towarzyszy wszystkim uczestnikom szkoleń oraz klientom indywidualnym w drodze do odkrycia i wykorzystania tego potencjału. Pomaga w zgłębianiu unikalnej „matrycy sukcesu”, która jest drogą i sposobem do realizacji celów każdego z nas. Hołduje zasadzie, że wszyscy, bez względu na to, czym aktualnie się zajmujemy, możemy uczynić z życia sztukę i tworzyć pasma swoich własnych sukcesów.

Zarządzanie poprzez Wizję, Misję i Wartości
Zarządzanie Międzykulturowe
Manager Przyszłości
Coaching Managerski

Masz pytania i chcesz wiedzieć więcej o naszych szkoleniach? Zadzwoń lub napisz

Kontakt

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

OKPolityka prywatności