Czy manager powinien wyznaczać mierzalne czy nie mierzalne cele?

Jedną z podstawowych cech każdego, dobrego managera jest wyznaczanie, komunikowanie i egzekwowanie celów w sposób, który motywuje i angażuje cały zespół do jego osiąnięcia. Prawie każdy manager to wie i prawie każdy przeszedł w swojej pracy szkolenie dotyczące zarządzania poprzez cele.

Czy umiejętności miękkie to przyszłość organizacji?

Z pewnością każdy manager w swojej karierze wielokrotnie dostawał wskazówki w jaki najlepszy sposób zarządzać swoim zespołem. Co robić, a czego nie, jak pracować, aby przekraczać wyznaczone rezultaty, cel. Jednak jak pracować efektywnie, kiedy tak wiele różnych sposobów nie przynosi pożądanych korzyści?

Po czym poznać dobrego menadżera?

Dziś menadżerowie ogrywają kluczową rolę w organizacji, są odpowiedzialni za przynoszenie zysków do firmy, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, jak również za rozwój ludzi w swoich zespołach. Po czym, więc poznać dobrego Menadżera? Na to pytanie odpowiadam w niniejszym artykule.

Czy warto zarządzać firmą przez wartości?

W świecie ciągłych zmian, informacyjnego szumu i dynamicznego rozwoju nowych technologii jedynym sposobem zarządzania gwarantującym firmie mocną pozycję na rynku oraz długoterminowy sukces, jest zarządzanie poprzez wartości. Tylko taki sposób zarządzania jest w stanie sprostać wyzwaniom współczesnego świata, odpowiedzieć na kryzys moralności w biznesie i zbudować dobre, rozwojowe środowisko pracy dla ludzi.

Masz pytania i chcesz wiedzieć więcej o naszych szkoleniach? Zadzwoń lub napisz

Kontakt

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

OKPolityka prywatności