Rozwiń w sobie
wizjonera!

To prawda, to co jest za nami to co przed nami to zaiste nic wobec tego co jest w nas
Ralph Wardo Emerson

Jako trener, wiele lat studiowałam biografie ludzi sukcesu, by wykorzystać tę wiedzę w mojej pracy z klientami i okazało się, że zastosowanie tych zasad, to był dopiero wierzchołek góry lodowej. W związku z tym szukałam ludzi, którzy osiągneli wyjątkowo duży sukces, by dowiedzieć się czego jeszcze brakuje do tego klucza sukcesu. Prowadziłam z nimi rozmowy, zadawałam pytania i analizowałam jak oni to zrobili. To co odkryłam, było dla mnie zaskakujące! Oprócz zachowań zewnętrznych podporządkowanych tym zasadom, zauważyłam u nich coś, co nazwałam bogatym światem wewnętrznych przeżyć, czyli pewien określony sposób w jaki kierują swoim umysłem. Tworzą specyficzne konstrukty myślowe, prowadzą wewnętrzne dialogi, negocjacje, kłócą się w głowie i zadają sobie pytania w pewien charakterystyczny sposób.

Przebadałam tak około 70 osób, które osiągnęły ogromne sukcesy zawodowe i okazało się, że każda z nich posługuje się wieloma różnymi schematami dotyczącymi procesów wewnętrznych, ale jest 21 elementów, które ich wszystkich łączy. Ci ludzie nie dopasowują się do świata, tylko robią tak, że dopasowują świat do siebie i swoich celów. Robią to najpierw poprzez konkretne procesy wewnętrzne, które potem przekładają na działania zewnętrzne i zawsze osiągają sukces! Tworzą pewien specyficzny system myślenia i działania, będący dla nich całą filozofią życia, której podporządkowują wszystkie swoje wybory.

Koncepcje, narzędzia i techniki, które poznajesz na tym warsztacie oznaczają uczenie się z doświadczenia innych ludzi i jest to praktyczna, szybka droga rozwoju, ponieważ uczenie się wszystkiego z własnego doświadczenia może być frustrujące, czasochłonne i kosztowne. A wspaniała wiadomość jest taka, że tego systemu można się nauczyć i można go zastosować do osiągania własnych celów.

Ten kurs jest pełen strategii, poprzez które możesz osiągać swoje sukcesy w wybranym przez siebie obszarze. Ten kurs pomoże Ci wykorzystać wszystkie siły życiowe, które będą pracować na twój sukces. Ten kurs to również początek końca negatywnego myślenia, negatywnego działania, koniec defetyzmu i zwątpienia, koniec zadowalania się byle czym, czymkolwiek, czymś mniejszym, niż na to zasługujesz i możesz uzyskać. Koniec ulegania wpływom ludzi małego formatu, którzy stanowią ofertę przeciętniaków. Krótko mówiąc, jest to dla Ciebie koniec minimalizmu.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób poważnie myślących o swojej karierze życiowej, które są głodne sukcesu, marzą o czymś więcej, niż przeciętność. Wiedza i narzędzia z tego kursu już dawno wyszły z fazy eksperymentalnej, a ludzi którzy używali nieświadomie tej wiedzy nadal osiągają potężne sukcesy.

Korzyści dla uczestnika

Rozwijasz umiejętności wizualizacji celu

Rozwijasz umiejętności wizualizacji celu

Masz większy fokus na tym, co dla Ciebie ważne

Masz większy fokus na tym, co dla Ciebie ważne

Ludzie chętniej przyłączają się do Twojej idei

Ludzie chętniej przyłączają się do Twojej idei

Zwiększasz swoją motywację do robienia wielkich rzeczy

Zwiększasz swoją motywację do robienia wielkich rzeczy

Myślisz o sobie w dużym formacie

Myślisz o sobie w dużym formacie

Zyskujesz większą pewność w działaniu

Zyskujesz większą pewność w działaniu

Przestajesz rezygnować ze swoich pomysłów

Przestajesz rezygnować ze swoich pomysłów

Twoje myśli pracują na Twój sukces!

Twoje myśli pracują na Twój sukces!

Ramowy Program kursu:

Fundamentalnej płaszczyźnie związanej z naszym wewnętrznym światem i naszym najpotężniejszym narzędziem do realizacji osobistych osiągnięć.

Praca na tej płaszczyźnie to odpowiedź na pytanie: jak lepiej wykorzystać swój umysł, aby zaprowadził Cię tam, gdzie Ty chcesz! Właśnie ten wewnętrzny świat, jest dla nas najpotężniejszą motywacją do działania.

Ta płaszczyzna zawiera w sobie 21 elementów, na które składają się między innymi:

 • rozwijanie talentu wychodzenia poza mały świat – wizualizacje,
 • wykorzystanie zmysłów do budowania wielkiego świata – najpierw w umyśle,
 • misja przekraczająca jednostkową tożsamość,
 • tworzenie konstruktów swoich pomysłów w wybranym przez siebie systemie reprezentacji,
 • pętle sprzężenia zwrotnego między abstraktem a konkretem,
 • indywidualne modele myślenia, które upraszczają rzeczywistość,
 • umiejętność zadawania sobie pytań,
 • sztuka konstrukcji pytań do siebie.

Druga płaszczyzna dotyczy zasad i zachowań zewnętrznych, takich jak m.in.:

 • cel nadrzędny,
 • samodyscyplina,
 • samokontrola,
 • zarządzanie finansami (oszczędzanie),
 • postawa pewności.
Forma kursu

Forma kursu

Kurs rozpoczyna się testem diagnozującym w skali procentowej stan obecny, każdej umiejętności, którą rozwijamy podczas kursu i kończy się tym samym testem, gdzie w każdej rubryce ma znaleźć się wynik między 80%-100%.

Kurs odbywa się w formie warsztatów podczas których 20% stanowi teoria, a 80% ćwiczenia w parach, każda para ma swojego trenera, który kontroluje i wspiera cały proces ćwiczeń.

Cena

Cena

30 000 zł netto + VAT

(możliwość rozłożenia wpłaty na 11 rat, płatność przed każdym modułem).

Miejsce szkolenia

Miejsce szkolenia

Biuro Infinity Power International,
ul. Rakowiecka 41 lok. 15 Warszawa

Prowadzący kurs

Jolanta Wasilewska

trener biznesu i coach

Trener biznesu i coach, od 15 lat pomaga rozwijać przedsiębiorstwa, start up’y, korporacje. Buduje długofalowe SUKCESY organizacji w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości. W korporacjach przekłada wizję globalną na rynek lokalny, uwzględniając kontekst historyczny danego kraju. Tworzy systemy komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy, które w dużej mierze decydują o jej sukcesie. Współtworzy strategie biznesowe nadające kierunek rozwoju i szybki wzrost przedsiębiorstwa. Uważa, że komunikacja jest WIELKA SZTUKĄ, która decyduje o sukcesie lub porażce danej organizacji. Jest też przekonana, że każda firma która chce mieć duże znaczenie na rynku regionalnym czy globalnym, musi odkryć swoje powołanie i swoją służebność dla ludzi i świata, czyli poznać szerszy kontekst swojego działania, PO CO powstała. Jako trener biznesu swoim działaniem przyczynia się do tworzenia, dobrych, rozwojowych środowisk pracy i ich większego, moralnego wpływu na rynek.

Zarządzanie poprzez Wizję, Misję i Wartości
Edukacja Trenerów
Edukacja Coachów
Kreowanie Wizjonerów

Zapisz się na kurs!

Masz pytania i chcesz wiedzieć więcej o naszych szkoleniach? Zadzwoń lub napisz

Kontakt

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

OKPolityka prywatności