Praktyk Neurolingwistycznego Programowania

Twoje życie determinuje nie tyle to, co ono przynosi, ale postawa jaką ty w nie wnosisz; nie tyle to, co ci się przydarza, ale to jak twój umysł postrzega to, co ci się przydarza.
Khalil Gibran, Author

Praktyk Neurolingwistycznego Programowania jest programem edukacyjnym,  podczas którego zwiększasz swoją skuteczność w działaniu i przejmujesz większą kontrolę nad swoim życie. Rozwijasz umiejętności miękkie dotyczące tego, jak radzić sobie ze sobą i jak radzić sobie z innymi. W ten sposób lepiej zarządzasz swoimi zachowaniami oraz zbudujesz bardziej pewną i proaktywną postawę. Uznajesz bardziej swoją przeszłość na, której łatwiej zbudować dobre „teraz” i dobrą przyszłość. Znajdujesz rozwiązania tam, gdzie do tej pory widziałeś tylko ograniczenia, a to wszystko pozwala Ci prowadzić bardziej satysfakcjonujące życie rodzinne i zawodowe.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą poprawić jakość swojego życia, bardziej rozumieć siebie i soje mechanizmy i dla tych, którzy chcą poprawić swoje relacje osobiste i zawodowe. Dla osób, które nie wierzą we własne możliwości, mają poczucie, że innym jest łatwiej, lepiej oraz dla tych którzy, wiedzą, że mogą więcej, a nie potrafią się przebić.

Korzyści dla uczestnika

Rozwijasz umiejętności komunikacyjne

Rozwijasz umiejętności komunikacyjne

Szybciej rozwiązujesz problemy

Szybciej rozwiązujesz problemy

Łatwiej radzisz sobie ze stresem

Łatwiej radzisz sobie ze stresem

Nadjesz kierunek swojemu życiu

Nadjesz kierunek swojemu życiu

Myślisz bardziej kreatywnie

Myślisz bardziej kreatywnie

Zwiększasz wiarę we własne możliwości

Zwiększasz wiarę we własne możliwości

Budujesz większy szacunek do siebie

Budujesz większy szacunek do siebie

Dostajesz „instrukcję obsługi siebie”

Dostajesz „instrukcję obsługi siebie”

Ramowy Program kursu:

Podstawy:

 • Główne założenia dotyczące języka,,
 • Powstawanie wzorców naszych doświadczeń,
 • Warunki poprawnie sformułowanego celu,
 • Dopasowanie i tworzenie więzi.

Język:

 • Wpływ języka jakiego używamy na jakość życia,
 • Język zmysłów,
 • Pytania, które otwierają możliwości,
 • Rozumienie struktur językowych w komunikacji.

Zmiana i uczenie się:

 • Etapy procesu uczenia się,
 • Umiejętność patrzenia z różnych perspektyw,
 • Proces kotwiczenia stanów pozytywnych,
 • Przekotwiczanie stanów ograniczających,
 • Poziomy logiczne Dilts’a i ich praktyczne zastosowanie,
 • Praca z fobiami,
 • Budowanie spójności wewnętrznej,
 • Budowanie dobrych nawyków,
 • Zmiana postrzegania doświadczenia z porażki na informację zwrotną.

Przekonania:

 • Rodzaje przekonań,
 • Rola przekonań,
 • Budowanie systemu wspierających przekonań.

Model Miltona:

 • Świadome i nieświadomy wzorce języka,
 • Wzorce języka hipnotycznego,
 • Język metafory,
 • Język wpływu.

Linia czasu:

 • Trzy podstawowe sposoby myślenia o czasie,
 • Wyłanianie, naprawianie i wzbogacanie osobistej linii czasu,
 • Przeorganizowanie silnie negatywnych doświadczeń z przeszłości.
Forma kursu

Forma kursu

Praktyk Neurolingwistycznego Programowania to certyfikowany 16 – dniowy kurs podzielony na pięć modułów (cztery moduły trzydniowe oraz jeden, ostatni moduł czterodniowy), moduły odbywają się raz w miesiącu. Kurs certyfikowany z ramienia Instytutu The NLP Connection, dr Christina M. Hall (http://www.chris-nlp-hall.com).

Szkolenie prowadzimy metodami aktywizującymi (20% teorii, 80% praktyki).

Cena

Cena

5 500 zł brutto

(możliwość płatności w ratach, przelewem przed każdym modułem)
1100 zł brutto za każdy moduł, wystawiamy fakturę VAT

Miejsce szkolenia

Miejsce szkolenia

Biuro Infinity Power International,
ul. Rakowiecka 41 lok. 15 Warszawa

Prowadzący kurs

Klaudia Głowacka

antropolog kultury, psycholog biznesu, trener, coach

Absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego, oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, Certyfikowany Mistrz Praktyk metody Neurolingwistycznego Programowania.

Zajmuje się budowaniem Marek Dobrego Wpływu – marek osobistych i firmowych. Pomaga Klientom ukierunkować się zawodowo, a także zaplanować i przyspieszyć realizację ich kariery. Wspiera rozwój przedsiębiorstw, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości, pomaga tworzyć rozwojowe kultury organizacji, a także opracować odpowiednią komunikację wewnętrzną i zewnętrzną (w tym również komunikację wizualną), które w dużej mierze decydują o sukcesie organizacji. Prowadzi szkolenia zamknięte dla firm, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte w ramach Akademii Sukcesu Infinity Power International. Podczas warsztatów rozwija umiejętności miękkie uczestników takie jak: komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, komunikacja marketingowa, umiejętności prezentowania produktów i usług, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, budowanie pewności w działaniu, planowania kariery, współpracy z emocjami, czy umiejętności przywódcze. Wierzy, że każdy człowiek jest pewną ideą, zamysłem w świecie i niezrealizowanie tego zamysłu jest pewnego rodzaju stratą dla świata i dla niego samego, dlatego chętnie pomaga Klientom odkryć ich „ideę”, którą chcą poprzez swoją MARKĘ zrealizować w świecie.

Zarządzanie poprzez Wizję, Misję i Wartości
Planowanie i Rozwój Kariery
Budowanie Marki
Coaching Managerski

Anna Modrzewska

psycholog międzykulturowy, trener i coach

Psycholog międzykulturowy, trener i coach specjalista i praktyk rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych. Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Swoją wiedzę i doświadczenie budowała zarówno w oparciu o psychologię ogólną, jak i specjalizację w ramach kierunku – studiów Azjatyckich – Chiny i Azja Wschodnia. Umiejętności praktyczne zdobyła m.in. w czasie ponad półrocznego pobytu w Chinach, podczas którego poszerzała swoje kompetencje psychologa międzykulturowego. Obecnie współtworzy programy dla zespołu profesjonalnych coachów i trenerów Akademii Sztuki NLP Infinity Power International. Prowadzi szkolenia dla korporacji, przedsiębiorstw, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte. Zajmuje się takimi obszarami jak: indywidualna strategia sukcesu, budowanie wizji, zarządzanie sobą w trudnych sytuacjach, komunikacja w zarządzaniu zespołem, umiejętności przywódcze, coaching menadżerski, autoprezentacja i prezentacje biznesowe, komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, budowanie pewności siebie, planowanie i zarządzanie emocjami, efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie, nadawanie kierunku swojemu życiu zawodowemu, karierze i awansowi.

Podczas swoich szkoleń oraz coachingów pracuje na następujących założeniach: zostaliśmy stworzeni, by się rozwijać i doskonalić oraz aby osiągać sukcesy. Wierzy też, że każdy człowiek, niezależnie od miejsca w którym się urodził, języka czy narodowości, posiada wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kanał ekspresji, poprzez który ujawnia i manifestuje swój potencjał – samego siebie. W swojej pracy z ciekawością, profesjonalizmem, odpowiedzialnością i rzetelnością towarzyszy wszystkim uczestnikom szkoleń oraz klientom indywidualnym w drodze do odkrycia i wykorzystania tego potencjału. Pomaga w zgłębianiu unikalnej „matrycy sukcesu”, która jest drogą i sposobem do realizacji celów każdego z nas. Hołduje zasadzie, że wszyscy, bez względu na to, czym aktualnie się zajmujemy, możemy uczynić z życia sztukę i tworzyć pasma swoich własnych sukcesów.

Zarządzanie poprzez Wizję, Misję i Wartości
Zarządzanie Międzykulturowe
Manager Przyszłości
Coaching Managerski

Zapisz się na kurs!

Terminy zajęć:

 • Moduł I: 10-12.01.2020
 • Moduł II: 28.02.-01.03.2020
 • Moduł III: 13-15.03.2020
 • Moduł IV: 17-19.04.2020
 • Moduł V: 07-10.05.2020

Masz pytania i chcesz wiedzieć więcej o naszych szkoleniach? Zadzwoń lub napisz

Kontakt

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

OKPolityka prywatności