Planowanie i rozwój
kariery

Jedyną osobą, którą jest Ci przeznaczone się stać, jest ta, którą zdecydujesz się być
Ralph Waldo Emerson

Mało kto wie, że taki stan niesie ze sobą bardzo ważną informację, że czas nadać nowy (lub doprecyzować obecny) kierunek w swoim życiu zawodowym, dookreślić cele, wizję tego, kim chcę się stać i ułożyć odpowiedni plan działania! Każdy GPS potrzebuje określenia celu podróży, musi wiedzieć gdzie ma nas zaprowadzić zanim wybierze najkrótszą lub najszybszą trasę. Podobnie jest z człowiekiem – muszę znać swój kierunek, by w pełni wykorzystać swój potencjał i uruchomić wszystkie moje życiowe zasoby, by pracowały na mój sukces! Ponieważ lepiej wykorzystać swój umysł do tego, by zaprowadził mnie tam, gdzie ja chcę! A nie tam, gdzie wyuczył się chodzić.

Ten kurs daje takie rozwiązanie i narzędzia, które ułatwiają i przyśpieszają rozwój mojej kariery zawodowej.

Dla kogo jest ten kurs?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto pragnie maksymalnie spotęgować osobisty potencjał, zwiększyć świadomość samego siebie oraz uzyskać najwyższe pod względem jakościowym i ilościowym rezultaty swoich działań zawodowych.

Korzyści dla uczestnika

Przyśpieszasz karierę

Przyśpieszasz karierę

Nadajesz kierunek swoim działaniom

Nadajesz kierunek swoim działaniom

Okrywasz swoją strategię sukcesu

Okrywasz swoją strategię sukcesu

Rozumiesz bardziej swoje emocje

Rozumiesz bardziej swoje emocje

Lepiej rozumiesz swoje mechanizmy motywacyjne

Lepiej rozumiesz swoje mechanizmy motywacyjne

Łatwiej zarządzasz zespołem

Łatwiej zarządzasz zespołem

Zyskujesz postawę pewności w działaniu

Zyskujesz postawę pewności w działaniu

Nadajesz większą rangę temu, co robisz

Nadajesz większą rangę temu, co robisz

Ramowy Program kursu:

 Cele

 • Jak poprawnie określać i realizować cele,
 • Strategia celu,
 • Dookreślenie kierunku, wizja siebie.

Tożsamość i wartości osobiste

 • Określenie własnej tożsamości zawodowej (najlepiej na całe życie),
 • Zwiększenie świadomości czym są wartości i jak wpływają na nasze decyzje,
 • Wyłonienie osobistych wartości,
 • Wartości jako najsilniejsza motywacja wewnętrzna człowieka.

Indywidualne strategie sukcesu i przekonania

 • Czym są osobiste strategie?
 • Odkrycie osobistej strategii sukcesu,
 • Przekonania – czym są i jaki wpływ mają na nasze życie?
 • Zmiana przekonań ograniczających, na przekonania wspierające.

Współpraca z emocjami

 • Jakie funkcje pełnią emocje,
 • Jakie informacje ze sobą niosą
 • Umiejętność współpracy z własnymi emocjami,
 • Budowanie postawy pewności w działaniu.

Komunikacja w zarządzaniu

 • Sztuka zadawania pytań, które otwierają możliwości,
 • Język wpływu,
 • Udzielanie negatywnej informacji zwrotnej,
 • Delegowanie zadań.

 “Przewartościowanie historii życia”

 • Zmiana kierunku myślenia: przestaniesz “tkwić” w przeszłości, a ukierunkujesz się bardziej na przyszłość (ponieważ to niej spędzisz resztę swojego życia),
 • Docenienie swojej przeszłości i nadanie większej wartości swoim doświadczeniom,
 • Określenie siebie na całe życie, aby wiedzieć jakie działania doprowadzą mnie to tego, by by stać tym, kim chcę się stać,
 • Proces podczas którego bierzesz odpowiedzialność za własne życie zawodowe i
  budujesz swoją własną drogę, a nie chodzisz po ścieżce, którą ktoś dla Ciebie wydeptał.
Forma kursu

Forma kursu

Kurs odbywa się w formie 16 – dniowych warsztatów ( cztery moduły 3 dniowe oraz 1, ostatni moduł 4 dniowy), podczas których 20% stanowi teoria, a 80% ćwiczenia. Każdy moduł to 3 dni intensywnej pracy ze sobą, która powoduje, że z każdym modułem jesteś pod coraz większym wrażeniem samego siebie i swoich możliwości.

Wysiłek włożony w te 3 dni się opłaci, ponieważ zmiana jest kolosalna, a rezultaty tego kursu zostają na całe życie. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu.

Cena

Cena

6 150 zł brutto

(możliwość płatności w ratach, przelewem przed każdym modułem 1230 zł brutto za każdy moduł, wystawiamy fakturę VAT)

Miejsce szkolenia

Miejsce szkolenia

Biuro Infinity Power International,
ul. Rakowiecka 41 lok. 15 Warszawa

Prowadzący kurs

Klaudia Głowacka

antropolog kultury, psycholog biznesu, trener, coach

Absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego, oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, Certyfikowany Mistrz Praktyk metody Neurolingwistycznego Programowania.

Zajmuje się budowaniem Marek Dobrego Wpływu – marek osobistych i firmowych. Pomaga Klientom ukierunkować się zawodowo, a także zaplanować i przyspieszyć realizację ich kariery. Wspiera rozwój przedsiębiorstw, w których wdraża system zarządzania poprzez Wizję, Misję i Wartości, pomaga tworzyć rozwojowe kultury organizacji, a także opracować odpowiednią komunikację wewnętrzną i zewnętrzną (w tym również komunikację wizualną), które w dużej mierze decydują o sukcesie organizacji. Prowadzi szkolenia zamknięte dla firm, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte w ramach Akademii Sukcesu Infinity Power International. Podczas warsztatów rozwija umiejętności miękkie uczestników takie jak: komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, komunikacja marketingowa, umiejętności prezentowania produktów i usług, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, budowanie pewności w działaniu, planowania kariery, współpracy z emocjami, czy umiejętności przywódcze. Wierzy, że każdy człowiek jest pewną ideą, zamysłem w świecie i niezrealizowanie tego zamysłu jest pewnego rodzaju stratą dla świata i dla niego samego, dlatego chętnie pomaga Klientom odkryć ich „ideę”, którą chcą poprzez swoją MARKĘ zrealizować w świecie.

Zarządzanie poprzez Wizję, Misję i Wartości
Planowanie i Rozwój Kariery
Budowanie Marki
Coaching Managerski

Anna Modrzewska

psycholog międzykulturowy, trener i coach

Psycholog międzykulturowy, trener i coach specjalista i praktyk rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych. Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Swoją wiedzę i doświadczenie budowała zarówno w oparciu o psychologię ogólną, jak i specjalizację w ramach kierunku – studiów Azjatyckich – Chiny i Azja Wschodnia. Umiejętności praktyczne zdobyła m.in. w czasie ponad półrocznego pobytu w Chinach, podczas którego poszerzała swoje kompetencje psychologa międzykulturowego. Obecnie współtworzy programy dla zespołu profesjonalnych coachów i trenerów Akademii Sztuki NLP Infinity Power International. Prowadzi szkolenia dla korporacji, przedsiębiorstw, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte. Zajmuje się takimi obszarami jak: indywidualna strategia sukcesu, budowanie wizji, zarządzanie sobą w trudnych sytuacjach, komunikacja w zarządzaniu zespołem, umiejętności przywódcze, coaching menadżerski, autoprezentacja i prezentacje biznesowe, komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, budowanie pewności siebie, planowanie i zarządzanie emocjami, efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie, nadawanie kierunku swojemu życiu zawodowemu, karierze i awansowi.

Podczas swoich szkoleń oraz coachingów pracuje na następujących założeniach: zostaliśmy stworzeni, by się rozwijać i doskonalić oraz aby osiągać sukcesy. Wierzy też, że każdy człowiek, niezależnie od miejsca w którym się urodził, języka czy narodowości, posiada wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kanał ekspresji, poprzez który ujawnia i manifestuje swój potencjał – samego siebie. W swojej pracy z ciekawością, profesjonalizmem, odpowiedzialnością i rzetelnością towarzyszy wszystkim uczestnikom szkoleń oraz klientom indywidualnym w drodze do odkrycia i wykorzystania tego potencjału. Pomaga w zgłębianiu unikalnej „matrycy sukcesu”, która jest drogą i sposobem do realizacji celów każdego z nas. Hołduje zasadzie, że wszyscy, bez względu na to, czym aktualnie się zajmujemy, możemy uczynić z życia sztukę i tworzyć pasma swoich własnych sukcesów.

Zarządzanie poprzez Wizję, Misję i Wartości
Zarządzanie Międzykulturowe
Manager Przyszłości
Coaching Managerski

Zapisz się na kurs!

Terminy zajęć:

 • Moduł I: 27-29.09.2019
 • Moduł II: 18-20.10.2019
 • Moduł III: 15-17.11.2019
 • Moduł IV: 13-15.12.2019
 • Moduł V: 16-19.01.2019

Masz pytania i chcesz wiedzieć więcej o naszych szkoleniach? Zadzwoń lub napisz

Kontakt

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

OKPolityka prywatności