Mistrz Sztuki
Neurolingwistycznego Programowania

Przyszłość to nie wypadkowa wyborów dokonywanych wśród różnych ścieżek widocznych w chwili obecnej, ale miejsce podlegające stwarzaniu – najpierw w umyśle i woli, a następnie w działaniu. Przyszłość to nie miejsce, do którego zmierzamy, ale które stwarzamy. Ścieżek się nie odkrywa, ale stwarza i ten proces działania zmienia i twórcę i miejsce przeznaczenia.
Ralph Waldo Emerson

Dobrze, gdy inspirujesz się takimi wzorami, ale czy rzeczywiście sposoby na sukces innych ludzi są moim sposobem na osiągnięcie pożądanych rezultatów? Co jeśli masz własne indywidualne, niepowtarzalne wzory na sukces? Wypracowane wzorce na podejmowanie dobrych decyzji czy umiejętności, która staje się (moją) bardzo dobrą umiejętnością?

Mistrz Sztuki Neurolingwistycznego Programowania to 16-dniowy, certyfikowany kurs podczas którego odkrywasz i doskonalisz umiejętności związane z osobistymi strategiami działania oraz zaawansowaną sztuką komunikacji. Poznajesz sposoby, w jakie organizujesz informacje, jak określasz swoje cele, jakich strategii używasz do osiągania ponadprzeciętnych rezultatów oraz jak motywujesz się do działania. Ponadto doskonalisz własne strategie podejmowania decyzji i skutecznego działania w biznesie oraz w życiu osobistym.

Dla kogo jest ten kurs?

Szkolenie adresowane jest do osób, które ukończyły kurs Praktyka NLP i chcą doskonalić swoje umiejętności w pracy oraz w relacjach prywatnych z ludźmi. Szkolenie rozwija kompetencje pod kątem zawodowym dla trenerów, managerów, handlowców i wszystkich, których praca wiąże się z budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z ludźmi. Jest też szczególnie ważne i użyteczne dla tych, którzy na co dzień tworzą i zarządzają zespołami, przeprowadzają ludzi przez nowe wyzwania i zmiany.

Korzyści dla uczestnika

Odkrywasz swoje strategie sukcesu

Odkrywasz swoje strategie sukcesu

Zwiększasz swoją skuteczność w działaniu

Zwiększasz swoją skuteczność w działaniu

Świadomie zarządzasz motywacją

Świadomie zarządzasz motywacją

Szybciej rozwiązujesz problemy

Szybciej rozwiązujesz problemy

Precyzyjniej się komunikujesz

Precyzyjniej się komunikujesz

Używasz pytań, do otwierania możliwości

Używasz pytań, do otwierania możliwości

Nadajesz kierunek swoim działaniom

Nadajesz kierunek swoim działaniom

Bardziej doceniasz swoją przeszłość

Bardziej doceniasz swoją przeszłość

Ramowy Program kursu:

Metaprogramy:

 • Rozpoznawanie i zrozumienie mechanizmów działania i zachowania swoich i innych ludzi,
 • Jak wzbudzić motywację wewnętrzną u siebie i innych,
 • Skąd i w jaki sposób zdobywać informacje o tym, jak ludzie się motywują i podejmują decyzje.

Indywidualne strategie:

 • Osobiste strategie sukcesu,
 • Osobista strategia dobrych decyzji,
 • Osobista strategia dobrej umiejętności,
 • Strategia modelowania samego siebie.

Język:

 • Używanie języka w sposób dopasowany do „modelu świata” drugiej osoby,
 • Rozpoznawanie różnych modeli w komunikacji oraz założeń, które umożliwiają zrozumienie istoty przekazu,
 • Sztuka konstruowania pytań, które poprowadzą rozmówcę do rozwiązania problemu,
 • Zrozumienie siły języka i precyzyjniej komunikacji.

“Przewartościowanie historii życia”

 • Zmiana kierunku myślenia: przestaniesz “tkwić” w przeszłości, a ukierunkujesz się bardziej na przyszłość (ponieważ to niej spędzisz resztę swojego życia),
 • Docenienie swojej przeszłości, jako potężnego fundamentu do dalszego rozwoju,
 • Nadanie kierunku wszystkim płaszczyznom życiowym – zawodowej i prywatnej,
 • Proces podczas którego bierzesz odpowiedzialność za własne życie zawodowe i budujesz swoją własną drogę, a nie chodzisz po ścieżce, którą ktoś dla Ciebie wydeptał.
Forma kursu

Forma kursu

Mistrz Praktyk Neurolingwistycznego Programowania to certyfikowany 16 – dniowy kurs podzielony na pięć modułów (cztery moduły trzydniowe oraz jeden, ostatni moduł  czterodniowy), moduły odbywają się raz w miesiącu. Kurs certyfikowany z ramienia Instytutu The NLP Connection, dr Christina M. Hall.

Na szkoleniach pracujemy metodami aktywizującymi (20% teorii, 80% praktyki).

Cena

Cena

7 000 zł brutto

(możliwość płatności w ratach, przelewem przed każdym modułem 1400 zł brutto za każdy moduł, wystawiamy fakturę VAT)

Miejsce szkolenia

Miejsce szkolenia

Biuro Infinity Power International,
ul. Rakowiecka 41 lok. 15 Warszawa

Prowadzący kurs

Anna Modrzewska

psycholog międzykulturowy, trener i coach

Psycholog międzykulturowy, trener i coach specjalista i praktyk rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych. Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Swoją wiedzę i doświadczenie budowała zarówno w oparciu o psychologię ogólną, jak i specjalizację w ramach kierunku – studiów Azjatyckich – Chiny i Azja Wschodnia. Umiejętności praktyczne zdobyła m.in. w czasie ponad półrocznego pobytu w Chinach, podczas którego poszerzała swoje kompetencje psychologa międzykulturowego. Obecnie współtworzy programy dla zespołu profesjonalnych coachów i trenerów Akademii Sztuki NLP Infinity Power International. Prowadzi szkolenia dla korporacji, przedsiębiorstw, coachingi indywidualne, a także szkolenia otwarte. Zajmuje się takimi obszarami jak: indywidualna strategia sukcesu, budowanie wizji, zarządzanie sobą w trudnych sytuacjach, komunikacja w zarządzaniu zespołem, umiejętności przywódcze, coaching menadżerski, autoprezentacja i prezentacje biznesowe, komunikacja w zarządzaniu zespołem, sprzedaży, obsłudze klienta, budowanie pewności siebie, planowanie i zarządzanie emocjami, efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie, nadawanie kierunku swojemu życiu zawodowemu, karierze i awansowi.

Podczas swoich szkoleń oraz coachingów pracuje na następujących założeniach: zostaliśmy stworzeni, by się rozwijać i doskonalić oraz aby osiągać sukcesy. Wierzy też, że każdy człowiek, niezależnie od miejsca w którym się urodził, języka czy narodowości, posiada wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kanał ekspresji, poprzez który ujawnia i manifestuje swój potencjał – samego siebie. W swojej pracy z ciekawością, profesjonalizmem, odpowiedzialnością i rzetelnością towarzyszy wszystkim uczestnikom szkoleń oraz klientom indywidualnym w drodze do odkrycia i wykorzystania tego potencjału. Pomaga w zgłębianiu unikalnej „matrycy sukcesu”, która jest drogą i sposobem do realizacji celów każdego z nas. Hołduje zasadzie, że wszyscy, bez względu na to, czym aktualnie się zajmujemy, możemy uczynić z życia sztukę i tworzyć pasma swoich własnych sukcesów.

Zarządzanie poprzez Wizję, Misję i Wartości
Zarządzanie Międzykulturowe
Manager Przyszłości
Coaching Managerski

Zapisz się na kurs!

Terminy zajęć:

 • Moduł I: 06-08.09.2019
 • Moduł II: 18-20.10.2019
 • Moduł III: 08-10.11.2019
 • Moduł IV: 06-08.12.2019
 • Moduł V: 16-19.01.2020

Masz pytania i chcesz wiedzieć więcej o naszych szkoleniach? Zadzwoń lub napisz

Kontakt

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

OKPolityka prywatności